Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, így megbüntetni a barátnőmet, mert megcsalt?

Figyelt kérdés
Kiderítettem, hogy megcsal a párom, ezt nem szeretném szó nélkül hagyni. Azt találtam ki hogy éjszaka mondom neki hogy elviszem egy helyre, meglepetés és elviszem tőlünk 150 km-re egy ismeretlen helyre éjszaka és ott a semmi közepén kiteszem, jöjjön onnan haza, ahogy tud.
2014. aug. 3. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
jó primitív állat vagy, nem csodálom hogy megcsalt a nőd
2014. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább azt mondanám megbocsátok neki, ha seggberakhatom. Seggberaknám hogy egy hétig fájjon neki leülni, utána kidobnám a csába.
2014. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

ha kirakod,megint megfog csalni.Akár is lehet többször egymás után.Lehet olyan jól sikerülne ez a kis bosszú.h az ócska ri-bancból még bontott csirkényi húscafatot sem látnál soha többé :D


szegény lány.reméljük jól ki van tágítva.

2014. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sick Fish ***** válasza:
19%
Vagy dugd meg az egyik barátnőjét, de nézze is végig.
2014. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szerintem is a #2-es a jobb ötlet, de ha az eredetit csinálnád meg, ne felejts el róla videót készíteni és feltenni azt a YouTube-ra!
2014. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Még csak a barátnőd és máris megcsal ez jelenthet valamit nem gondolod? Én a helyedben nem bocsátanék meg neki, ha megtette ezt egyszer meg fogja tenni még egyszer, amin lesz rá alkalma. Az ilyen ribizli még azt sem érdemli meg, hogy elvidd 150 km-re furikázni az ilyeneket jól meg kell döngetni, s utána elhagyni már elnézést, de így gondolom a végén te leszel a papucsa.
2014. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mániákus fegyvergyűjtő vagyok és öcsém egyszer elkérte az egyik hatástalanított Parabellumomat. Nem tudtam mire kell neki, de azt mondta másnap visszakapom. Féltem, hogy valami hülyeségre kell neki, haverok előtt menőzni, de mivel használhatatlan volt odaadtam neki.

Utólag derült ki, hogy a barátnője megcsalta, de nem tudott róla, hogy Ő rájött. Felhívta öcsém magához odadobott neki egy utazótáskát elővette a pisztolyt ráfogta és azt mondta neki, hogy 5 percet kap hogy összepakolja szarjait és elhúzzon a pecsába, tud mindenről. Állítólag a csaj hulla fehér volt amikor szaladt le a lépcsőházban (ezt a szomszédok mesélték már nekem) majd a 2. emeleten az egyik lépcsőn megbotlott és elesett. Nem lett nagy baja csak a bokája zúzodott meg.


Mindezt azért mondom el neked, mert bosszút lehet állni a másikon az okozott sérelmekért, de csak ésszel!

2014. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom. És ha megerőszakolják vagy megölik? Egy életre a te lelkeden száradna. Kicsi az esélye, de akkor is.
2014. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha mégis megteszed, majd írd le, hogy végül mi lett :D
2014. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
csunya dolog volt amit tett de az gyerekesség lenne elvinni a semmi közepére akármi történhet vele egyedül ez emberség kérdése megteszed e de szerintem jobb ha simán kilépsz belőle
2014. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!