Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ötlet lenne szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

Családom mindig azzal nyaggat, hogy mikor lesz már barátnőm, mikor hozok már haza egy helyes csajt, miért nincs senkim, stb. Már nagyon unom.

Mi lenne ha egyszer azt válaszolnám egy ilyen alkalmommal, hogy "De hát én bu..zi vagyok!" (persze nem igaz) Ekkor tuti leszállnának rólam végre.


2014. júl. 25. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
azt te csak hiszed h akkor leszállnának rólad :D
2014. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De biztos leszállnának, mert amilyen konzervatívok, nem mernék nagy társasá előtt ezt feszegetni.
2014. júl. 25. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már most azt hihetik..

Ha még mondod is akkor biztosak lesznek benne.. Szerintem ne mond..

2014. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj ne tedd. Inkább tűrd a "hülyeségüket". ( Nem bántani akarom a családod, csak mondom). Ha tényleg annyira konzervatívak, akkor inkább rádszállnak.
2014. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem is kellett mondanom, egy idő után azt hitte a családom, hogy leszbikus vagyok, mert "még mindig nincs fiúja, senkit se mutatott be eddig, de sokat lóg az egyik barátnőjével"

Törődj bele, állandóan kérdezgetni fogják, na meg ha lesz párod...fú, akkor jön az állandó "na, mi van xy-nal?"

2014. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mar a sajat csaladom azt hitte , h leszbikus vagyok mikor nem volt 25-26 evesen sem baratom.


Az o bajuk, ne torodj vele, majd lesz, a Te eleted !

2014. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
inkább ne mondd sok szülőben egy világ omlik össze bennük ennek hallatán
2014. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!