Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmentek valahova, hogy/ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek valahova, hogy/ki fizettek/fizet? (Azokra gondolok, akik már egy pár hónapja együtt vannak)

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat



L


2014. aug. 3. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ezért nem viszem én sehova nehogy mmár még erre is költsek
2014. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia! :)

Mikor együtt voltunk még a barátnőmmel igyekeztem mindent én állni :)

De ez a kezdetektől így volt :)

Ez erkölcs :)


F/19

2014. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, a legtöbb velem egykorú még egyetemre jár. Így randikon a fiúk fizetik az első dolgot (pl. mozijegy), én meg a másodikat (pl. moziban kaja). Ez most nem első randi, vagy ilyesmi.


Ha étteremben eszünk (pl. ebédelni megyünk oda), én fizetek, mert kapok sok kajajegyet, a fiúk pedig később fizetik a következő programot. Szóval nem megy ilyen számolgatás, meg add ide a felét sosem.


27L

2014. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában a fiú fizet de ezt meg lehet azèrt beszèlni pláne egy több hónapos kapcsolatban. 2. Hozzászóló ! Ennek semmi köze az erkölcshöz.
2014. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Nem kötelező, és nem is elvárható, hogy mindig a férfi fizessen. Első randin pl nálam olyan lány megy át a rostán, aki felajánlja, hogy osszuk a költségeket, az más kérdés, hogy úgyis visszautasítom. Tartósabb kapcsolatban meg egyáltalán nem zavar ha a lány fizet, más alkalommal meg majd én fizetek, na bumm. Ha épp drága a program, vagy mindekttőnk anyagi helyzete rossz, az sem ciki, ha előre megbeszéljük, hogy ezt most közösen fizetjük.
2014. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már pár hónapja együtt vagytok és ez kérdésként merül fel, akkor valami gond van!!!!



Egy kapcsolat a kölcsönösségen alapul és nem lehet elvárás egyik fél részéről sem az, hogy a másik fizessen. Megbeszélés és helyzet kérdése, de általában az fizet akinek van miből. Ha meg egyik félnek nincs akkor nem kell menni sehova, de az sem lehet elvárás egyik fél részéről sem, hogy mindenképp menni kell.

2014. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első időben én fizettem, de általában csak a kaja részét. Idővel ő fizette a saját belépőit jegyeit.

Az meg megint más ha már együtt is éltek.


De van olcsó megoldás is, egyszer el is játszottam, elvittem a lányt egy fagyizóba vettem neki egy tölcsért amibe mondtam, hogy na ebbe vehetsz magadnak fagyit. Aztán elvittem este egy játszótérre hintázni , mert mondtam neki h a vidámpark sajna bezárt. De szerencsére végig csak nevetett.

2014. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egálba fizetünk, vagy úgy, h most ő fizeti, következőleg meg én. Van, h kisebb dolgokra meghív pl. fagyi stb, azokat elfogadom, de én nem szeretem, ha fizetni akarja helyettem a dolgokat, hisz mindketten egyetemisták vagyunk, mindketten ugyanúgy vagyunk pénzügyileg miért fizetne ő nekem, hisz ő a barátom/párom és nem a pénzügyi támogatóm. Egyszer volt, h több ezer ft-os dologra hívott meg, vagyis megvette és úgy volt, h később majd odaadom, de azt nem akarta elfogadni. Mikor nem fiyelt beraktam apénztárcájába de nem szóltam neki, mert a végén még visszaadta volna
2014. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!