Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon régóta tetszik.Párszor kavargattam vele,de sose jutott el odáig a dolog,hogy megbeszéljük hogy akkor most mi van.Néha úgy érzem hogy tetszem neki,néha pedig teljesen közömbös.Ez lehet hogy az önbizalomhiányából adódik,nem tudom,de a lényeg hogy nem ad egyértelmű jeleket.Én már többször próbáltam vele éreztetni,hogy tetszik,de azokra sem adott egyértelmű választ.Tegnap este pár haverral meg pár csajjal elmentünk iszogatni,és hát egy idő után kezdtem elveszteni az önkontrollomat.Smároltam egy csajjal,de közbe mindig eszembe jutott a kiszemeltem,meg hogy lehet hogy ezt nem kéne.Ma reggel a fejfájás mellett elég erős lelkiismeretfurdalással ébredtem.Nem tudom hogy most elmondjam-e a kiszemeltemnek hogy mi történt az este,meg hogy megbántam,és én egyedül tőle akarok többet mint barátság,vagy ne.Az eset egy idő után biztos a fülébe jut,mert van egy közös barátjuk a másik csajjal,akivel mindketten viszonylag sokat beszélnek.

2014. aug. 3. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mondd meg neki és ha már amúgy is régóta tetszik valld be neki az érzelmeidet.
2014. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Azt kifelejtettem,hogy én alapból az ilyen dolgokat személyesen szeretem megbeszélni,és úgy terveztem hjogy majd augusztus utolsó hetében mondom el,mert akkor közösen leszünk egyik barátom nyaralójában.Csak ugye most jött ez az eset,és ő most külföldön van,szóval szerinted nem baj hogyha megírom neki?
2014. aug. 3. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki mert akkor lesz ideje gondolkodni, de ha nem szakít a barátnőjével akkor jegeld a témát, sajnos nem egy ismerősöm esett áldozatául ilyen kapcsolatnak és nem igazán bírták lelkileg a dolgot.
2014. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj várj a végét nem így akartam:D szóval mindenképpen tisztázd vele a dolgot, remélem összejön! :)
2014. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 3. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!