Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt kapcsolataim kihatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt kapcsolataim kihatással vannak a mostanira, önbizalomhiányom van. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok, túl 2db 2 éves kapcsolaton, mindkét barátom igencsak csúnyán elbánt velem,így az önbizalmam körülbelül egyenlő a nullával. Most van egy 9 hónapos kapcsolatom,nagyon jól megvagyunk a párommal és soha nem tett a bizalmam ellen semmit, de mégsem tudok benne 100%-ig megbízni. Természetesen ezt neki nem mutatom,mert nem tehet arról,mi történt velem a múltban,de biztos érzi,hogy nincs sok önértékelésem... A barátaim, szerelmem mind azt mondják nagyon jó csaj vagyok és igazából valahol én is ezt érzem,főleg a belsőmet tekintve, de mindig azt érzem,túl kevés vagyok,mi van,ha talál jobbat ő is...pedig teljesen más,mint az eddigiek,egyszerűen rosszul vagyok ha elmegy a fiúkkal bulizni,de természetesen magamba fojtom ezt is,mert semmi okom rá. Mivel túrbózhatnám fel az önbizalmamat?


2014. aug. 3. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg elmész bulizni te is, vagy barátaiddal elmész valahova. Valakinek szépségszalon is megoldás, vagy egyszerűen tölts minél több időt a barátoddal és a viselkedése fog adni megerősítést. Megértem, hogy nem tudsz megbízni benne, ez ellen is próbálj meg valamit tenni. Ha elmegy, mondjuk hetente bulizni, az elég sok, de ha havonta esetleg ritkábban, akkor ne aggódj. Ha elfojtod a félelmed, akkor egyszer ki fog törni belőled egy vita alkalmával és elveszítheted. Beszéld meg vele, hogy téged ez zavar és ezt gondolod, esetleg kérd meg, hogy had menj velük.
2014. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!