Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne nekem barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne nekem barátnőm? 24F

Figyelt kérdés
Igazán kipróbálnám már,hogy milyen ha az embernek barátnője van,de sajnos ehhez még nem volt szerencsém az életem során.
2014. aug. 3. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd kicsit részletesebben, hogy mi ennek az oka, mert így nem igazán tud senki értelmeset írni!
2014. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
az gáz
2014. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet
2014. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mire lennél kíváncsi?
2014. aug. 3. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem elég ülni és várni, hogy a sült galamb a szádba repüljön, remélem ez világos.
2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt terveztem,hogy nézek ki a fejemből.
2014. aug. 3. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne érezd magad egyedül a problémáddal, nekem se volt még. Ismerkedéssel lehet barátnőd, ami nekem nem megy. 26F
2014. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külsőddel van gond? Vagy nem mersz kezdeményezni?
2014. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as is is ,amolyan kölcsönhatás:) Nem igazán tudom elképzelni azt,hogy vkinek bejönnék és ezért nem erőltettem ezt a barátnőzést.
2014. aug. 3. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!