Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha a párotok mellett fekszetek és szellentenetek kell?

Figyelt kérdés
Igazából fiú-fiú párról van szó, ha ez számít, de heterók véleménye is érdekel!

2014. aug. 3. 23:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
nem csak a parom mellett,de szepen felkelek mondom h kimegyek vizert vagy a mosdoba vagy barmi,es ennyi...
2014. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a nem tökmindegy.

Ha valaki az orrom alá fingana direkt akkor látna utoljára. Nyilván lehet "baleset", vagy álmában, vagy egyszerűen kijön véletlenül, de aki azt hiszi, csak a kapcsolat miatt már mindent lehet, és oda eregetne, ahol én szagolom, akkor nem ő az én emberem. Az előző jól írta, kimegyek vízért, vagy a mosdóba, diszkréten.

Ez kb olyan, mint a büdi kaki, előfordul, de ott az ablak meg az illatosító..

2014. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Van egy pár városi...
2014. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Kimegyek a furdobe, vagy ovatosan kiengedem. Majdnem 3 eve vagyunk egyutt, ilyenen nem akadunk ki.
2014. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én a párommal nem csináltam problémát... ha igazán szeretitek egymást ez nem lehet gond. vagy előtte beszéld meg vele, hogy ha neked is lehet, akkor neki is, ha neked nem, akkor neked sem.
2014. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ebből nincs gond... ha kell, kieresztjük és ennyi. Max. röhögünk egyet rajta. :)

24f m

2014. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Fingkirály ***** válasza:
76%

Hát mit csinálnál, fingj! Lehetőleg feszíts is rá, hogy jól recsegjen, úgy az igazi :)


Illetve, ha mimózább lelkivilágú a párod, előtte hangosan bejelentheted, hogy "újabb adag palagáz érkezik a hálószabai tározóba".

2014. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
12-es remélem egyedül halsz meg :D
2014. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

18, felteszem, te meg egy paraszt vagy, aki ebédnél is odafing a család orra alá:D Gyerekszoba kilátással csak álmaidban volt, gondolom.. Benézted, nagyon régi kapcsim van, de igenis megadjuk a másiknak az alapvető tiszteletet. Jó, hogy szarás közben nem tárod ki az ajtót, és dumcsizol a másikkal, aki a konyhában főz..

Bírom, megy a kérdések feltevése, de ha más elmondja a véleményét, ami neked nem tetszik, megy a lehúzás meg a beszólás.

Baromi egyszerű, menj el egy drága étterembe, kieregeted gatyarepesztően hangosan, mert ott a párod, és előtte nem égő? Jaaaaa, akkora arc nem vagy, sejtettem.:D

2014. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%

00:03-as!


Te meg bizonyára egy városi elkényeztetett fruska lehetsz! Nincs igazad sem neked, sem neki.


"Baromi egyszerű, menj el egy drága étterembe, kieregeted gatyarepesztően hangosan, mert ott a párod, és előtte nem égő? Jaaaaa, akkora arc nem vagy, sejtettem."


Nem értem... ő rád reagált a kérdés gyanánt, miszerint "Mit csináltok, ha a PÁROTOK mellett fekszetek és szellentenetek kell?" Nem pedig arról, hogy mások előtt, meg mittudoménhol mit csinálnál.


A 18-as nem is írt semmi konkrétumot, hogy csinálja, de te már találgatsz is! Annyiból neked van igazad, hogy tényleg azért ebédnél, meg család előtt, meg mások előtt játszadozni (!) ilyennel, meg ezen szórakozni tényleg paraszt szokás, ahogy én ezt manapság is látom, de azért ne legyünk már annyira elkényeztetve, hogy összerosálod magad, ha egy ilyen hangot hallasz, vagy éppen megérzed!

Elmondom neked, amint megtudnám, hogy a párom ilyenen fennakad (mint te), előbb dobnám ki, mint ő engem azért, mert mondjuk ilyet csináltam...

El tudlak képzelni majd 80 évesen a pároddal, akinek derékfájósan, ízületi problémákkal majd ki kell bottal járkálnia a másik szobába, hogy (ha már nem is fogod tudni hallani, de) te nehogy megérezd!


A kérdezőnek!

Ez nem meleg-nemmeleg kérdés. A kapcsolat elején még annyira nem szokás, de aztán ez is előjön. Ez mindennek a része. Kiereszted -> nevettek -> az élet megy tovább.


+ Amikor a párom ilyet csinált, én még cukinak is tartottam. Nem érdekelt, ha éreztem, vagy ilyenek. Mosolyogtunk, és ennyi. Idővel aztán én is, és ő is cukinak tartotta, mert szerettük egymást! Volt, hogy úgy pisilt, hogy nyitva volt a WC ajtó, és én pedig járkáltam a házban, vagy éppen mikor kirándulni voltunk, akkor el kellett kísérnem pisilni, és akkor sem sírt, hogy forduljak el.


Azt fogjátok már fel, hogy ha van két ember, akik igazán szeretik egymást, akkor ők kötöttségek, korlátok nélkül élnek.


Ha ezt nem értitek meg, akkor csak feszengeni fogtok egymás mellett!

2014. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!