Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő meg fogja találni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő meg fogja találni a párját, ilyen igények mellett?

Figyelt kérdés
Valóban vannak elvárásaim. Fontos a jó külső és jó belső. Elvárom hogy a férfi legyen határozott, okos, helyes, sportos, nem kell hogy gazdag legyen, de egy tisztességes egzisztenciával rendelkezzen. Úgy gondolom nincsenek nagy elvárásaim, de ilyen férfi nem sok van. Szerintem a legtöbb nőnek ilyen elvárásaik vannak vagy ennél nagyobbak. Ugyanakkor látom az ucán, rengeteg a csúnya, alacsony, kövér, igénytelen pasi, a fiú ismerősem nagy része meg buta, határozatlan stb, de egyedülállók is mind. Attól félek, hogy lehet mégis nagyok az igényeink, ezért én és sok női társam macskás vénlány lesz, ugyanis statisztikailag nem jön ki hogy mindenki ilyen párt találjon magának.
2014. júl. 14. 14:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
ilyen elvárásoknál szedd össze magad te is
2014. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Valóban így nehéz lesz párt találnotok...
2014. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás vagyok a macskákra, én kutyás vénlány leszek.
2014. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

lehet h nagyok az igényeid...dehát mindenkinek vannak igényei , neked ekkora...


amúgy te is képes vagy ugyanezt nyújtani? Te is képes vagy elmenni dolgozni, sportolni karban tartani magad? Vagy csak a pasitól várod el, hogy keressen és a 2 szép szemedért eltartson?

2014. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Igen, a 30as korosztályban sok a szingli nő. Főleg az iskolázott több diplomás, jó mhellyel, jó fizetéssel és egzisztenciával rendelkező bnőim vannak egyedül. Szépek, jó az alakjuk (sportolnak), vezető állásban dolgoznak, jól keresnek és nincs senkijük. Macska sem. :)

Viszont azt látom, h uezen korosztály hím egyedei (ha buták és elhízottak is), mindnek van már bnője, felesége....

2014. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te macskás vénlány leszel, ők még mindig "csúnya, alacsony, kövér, igénytelen pasi, a fiú ismerőseim nagy része meg buta, határozatlan stb"-k lesznek, tehát miről is maradsz le? Én évek óta egyedülálló vagyok, és úgy is érzem, hogy ha megmaradok ebben az országban, akkor az is maradok.
2014. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb határozatlan srác a lányok miatt kerül oda, ahova.


Te nem is egyszerű párt akarsz, hanem támaszt, aki megad mindent, és te mit adsz? Te adod majd a puncit? Dicséretes.

2014. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Kerida ***** válasza:
100%

Én ismerkednék minden fazonnal és fajtával aki nem büdös és szakadt cuccokban jár, és tud normálisan beszélni... Aztán meglátod kibe szeretsz bele és nem.

Nem kötném az ebet a karóhoz rugalmasnak kell lenni és felismerni, hogy sokszor a lovag nem fehér lovon érkezik, szőkén és palástba. És sem lesz semmivel sem rosszabb parti, ha ki tudsz vele jönni, mert tudod őszintén beszélni veled a gondjaid a az érzéseid a vágyaid.

Nekem ez számít a legjobban, minden más orvosolható!

2014. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
39%

Ha fiatalon akarsz találni ilyen férfit, akkor nem nagyok az igényeid. Sok nővel az a baj, hogy 30 éves kora utánra hagyná a megállapodást, amikor már bizony nem lehetnek olyan nagy igényei, mint amilyenek most vannak neked.


Én kb. a leírásodnak megfelelő férfi vagyok. 34 éves, világot látott, sok élettapasztalattal rendelkező, most pénzügyi vezető jó egzisztenciával. Jó vágású, magas, sportos, magabiztos és azt gondolom értek a nőkben való vonzalomkeltéshez és ezt a sikereim is visszaigazolják.


De 34 évesen lassan megállapodni szeretnék, viszont komoly kapcsolatot kb. 20-28 év körüli nővel tudok elképzelni. A korosztályom női egyáltalán nem vonzanak komoly kapcsolatra. Egyszerűen a fiatalabb nőket jobbnak találom. Ezzel szerintem sok más férfi is így van. Szóval ha nem húzod el a megállapodást, családalapításodat 30 éves korod fölé, akkor abszolút esélyes, hogy találsz magadnak férfit.

2014. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
18%

9-es vagyok. Hozzátenném, hogy a nőkben nagyon egyszerű elvárásaim vannak:


Nézzen ki számomra vonzóan.

Legyen kedves, hűséges, házias, törődő, gondoskodó és látszódjon rajta, hogy jó anya és jó feleség lenne.


Tojok rá hogy a leendő feleségemnek milyen munkája, egzisztenciája, végzettsége, lexikális tudása, ambíciói, függetlensége, önállósága van. Ezek nem lényeges tulajdonságok abból a szempontból, hogy mennyire akarnék vele együttlenni vagy nem lenni.


Találok is nagy számban ilyen nőket, csak eddig még nem akartam elköteleződni, inkább élvezni az életed, de ez változóban van.

2014. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!