Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha butának érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha butának érzem magam a párom mellett? 26/N

Figyelt kérdés
Ő sokkal ügyesebb, okosabb, talpra esettebb mint én. Sokszor ha kérdez valamit beégek mert nem jól válaszoltam. Ő mindenhez ért, több munkahelye van, sok minden a kezére áll, én meg tök esetlen vagyok. Olyan hülyén érzem így magam.
2014. júl. 24. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

tanulj, és légy okosabb...

amúgy ez hülye kérdés, mert mi mást tehetnél? :o

2014. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

na ugyanaz vagy mint egyik bnőm, már lassan meg se szólal a pasija előtt

én se értek ahhoz amiben a párom jó; történelem, autók, politika.. stb. ÉS? kérdezek. vannak buta kérdéseim, de ő válaszol és kész.

mi az égés?


érezteti, hogy te buta vagy? mert akkor az a fő baj!

2014. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok..


Azért emrt vannak dolgok, amiben tájékozottabb, attól nem szabad magad hülyének érezned


Hidd el nem ért mindenhez, csak neked tűnik úgy

Van amire tuti hülyeséget mondd, csak te nem tudod..

Nem azt modom, hogy ő buta, meg hülyeségeket beszél, de tuti van olyan.

A tudatlanság nem egyenlő a butasággal.

H valamit nem tudsz, akkor nem szabad beégésnek érezni.

Én pl tök büszke vagyok a páromra, hogy olyan tájékozott..

Mégis vannak temák, a,iket én jobban ismerek, akár szakmai dolog is( egy az alap szakmánk) de a jelenlegi szakmamban, aen dolgozom is természetes, hogy többet tudok, pedig yan téma amiről ne sem ártana tudni pár dolgot.


Anyukám 8 átalánost végzett, soron dolgozik, mégis rengeteg olyan téma van amiben tájékozottabb

Pl ő a papiriparban dolgozik, az egész gepsor beállítását ismeri( nem kellene egyébként) így más témához is ért, sőt a dőnökeit gyakran kisegíti, hisz ő dolgozik a géppel, jobban ismeri annál, mint aki megvette, vagy csak egy alapbeállítást csinat rajta.

Pedig érettségije sincs.


Szerintem az a baj veletek,nhogy magasabb dűnek gondolod. Apárodat, nem érzed magad elég jónak neki, és ez meg fgja ölni a kapcsolatotokat, ha nem változik meg.

0 önbizalmad lesz mellette, ez nem jő

2014. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Örülj, hogy nő vagy.:) Ha férfi lennél, és a nő lenne okosabb, még rosszabb lenne a helyzet.


Az okos férfiak közül sem mindenki szereti az okos nőket (fennáll a veszély, hogy nem tudnak többet azoknál a nőknél), így nem látom problémának, hiszen azért van veled a párod, mert bután, tájékozatlanul is szeret. Lehet, hogy neki fontosabbak más dolgok benned, pl. szerető vagy, gondoskodó, szép, nem tudom.


Vagy tanulj tovább és okosodj, vagy pedig élvezd ezt a szerepet, hiszen valamiért veled van. Simán lehet, hogy épp ezért.:) "ha nem tudod jól, csináld rosszul, és csak élvezd!":)


27N

2014. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Sokszor ha kérdez valamit beégek mert nem jól válaszoltam."


Ezt fejtsd ki egy kicsit. Kérdez, válaszold, és kijavít, hogy nem jól mondtad. Vagy ő mást mond, és úgy érzed,te butaságot mondtál?

Hány éves vagy? Ezek a dolgok, amiket írtál, javíthatók. Az az alapvető baj, hogy ha elhiszed magadról, hogy esetlen vagy, mert akkor úgy is fogsz viselkedni.

1. Ne hasonlíts magad másokhoz, biztos van valami, amiben meg te vagy a jobb

2. Próbálj pozitívan gondolkodni, sokkal többre mész vele. (keress rá Dr. Domján Lászlóra a YouTube-on.)


Ha ennyire negatív leszel, tényleg nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Változni/változtatni sosem késő.

2014. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Nekem pont ez volt csak fordítva.. Barátnőm jobban használta az eszét.. Képzd el azt mikor a nő okosabb.. Az rosszabb..
2014. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van, én vagyok kicsit életképesebb a férjemnél , mert hiába lakott vidéken ahol edződnir kéne az emberek panelban lakott, és a "nevelése "is inkább visszafelé húzta mind fizikai erőben mind tanulásban főleg logikában és mivel ő a férfi nagyon zavarja hogy bármilyen férfi munkát pillanatok alatt el tudok kezdeni, mert tudom hogy kell vagy logikusan rájövök egy adott dolog megoldására plusz minden témához hozzá tudok szólni.


Ő azt csinálta ,hogy tőlem leste el a dolgokat szépen lassan , majd teljesen egyedül is ment , addig kérdezett és nem baj ha bugyutát, hisz ha nem értesz valamihez logikusan nem Enstein-i kérdéseket teszel fel. Sajnos a logikával aza gond, hogy ha kiskorban nem tanultad meg az pokoli nehéz felnőttkorban.


De ha csak elméleti a különbség akkor tényleg az a módja,hogy tanulj önszántadból akár együtt ha benne van, viszont ez benne nem szabad hogy lenézést alakítson ki, ha csak mosolyog rajta akkor hidd el inkább csak aranyosnak tarthatja.

2014. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
miért van mindenki lepontozva?????
2014. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

* edződnie kéne az embernek

és bocsánat az első bekezdésben kihagyott vesszőkért, remélem így is érthető, nem kifogás tudom, de mobilról nehezebb :)

2014. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sebaj arra biztos jó vagy neki.
2014. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!