Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak mi a véleményük egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mi a véleményük egy ilyen facebook profilról? Gáz az ilyen?

Figyelt kérdés
Alig van egy pár kép kirakva magamról, ami ki van rakva is azon is igyekszem mosolyogni, vidámnak tűnni. De mivel nem vagyok népszerű, ezért nem sok ember lájkolja a képeimet. Nem rakok fel rib*s képeket. Normális képeket rakok fel, még sem lájkolják.
2014. aug. 4. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem lájkolják, még lehetsz szép:) 23f
2014. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy tanács ne a facebookon éld az életed mert látom téged is jobban izgat hány like van a fotóidon mint a valós életed
2014. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi véleményem nincs róla, egy átlagos lány átlagos barátokkal.

Jóval irritálóbb az akinek csak 2-3 képe van fent mégis 500-an "lájkolják" és állandóan ömlengenek róla milyen gyönyörű.

2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök senkinek. A külsőmmel nincs különösebb gond.
2014. aug. 4. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtom sztem azért elmond vmit az emberröl h nincs senkije aki rábökne egy nyamvadt lájkot... még nekem is sokan szokták lájkolni pedig én fiu vok akk egy csaj erőltesse már meg magát nem oan nehéz...
2014. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aha,szóval te is kis lájk r/*bi akarsz lenni?

Ismét csalódtam!

2014. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok lájkr*bi lenni. De nem ciki ha csak kb. 10-20 ember lájkolja a képeimet?
2014. aug. 4. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

akik a facebookon élnek azoknak nem tetszik szerintem, mert 'nem ismernek meg' :)

én nem ott élek, szerintem ez inkább jó mint rossz...én elítélem azokat akik percenként posztolják ki a dolgokat magukról, de közben tele vannak a hamis barátokkal 'akikre mindig számíthatnak'......

2014. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h ha valaki szeret, azt az alapján döntené el, h hány kép van kint, és hányan like-olnak.
2014. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én soha semmit nem posztolok ki magamról, még idézeteket sem.
2014. aug. 4. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!