Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakori találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori találkozás normális egy párnak?

Figyelt kérdés
Már 5 éve együtt vagyunk, de még a szüleinkkel lakunk, és egymástól kb 20km-re. Én már végeztem és elkezdtem dolgozni pár hónapja, de ő még nem, mert nincs nyelvvizsgája, de állást sem talált diploma nélkül (bár szerintem azzal sem lesz könnyebb) De ennek ellenére csak hétvégente találkozunk, és akkor sem egész hétvégén vagyunk együtt csak kb. két éjszakát meg egy fél napot. Jövőhéten megy nyelvvizsgázni, emiatt nekem pl. most hétvégén se szólt, hogy találkozunk e vagy valami, de aztán megtudtam h péntek meg szombat este is haverjaival volt, és nem volt érthető, hogy ezen én miért akadtam ki. Mondtam, hogy én nem akarom megváltoztatni, de én így már nem tudom elfogadni ezt a helyzetet. Nem akar szakítani, meg igazából én se mert nagyon szeretem, csak nem tudom, hogy meddig várjak még, hogy kicsit több figyelmet kapjak. Szerintetek? 22/L
2014. aug. 4. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyj neki egy kevés magánéletet! 5 éve vagytok együtt, nyilván szeretne egy kicsit élni. Lesztek még együtt bőven.
2014. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Heti 5-6 nap nem elég magánélet akkor...
2014. aug. 4. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 80 km-re laktunk egymástól 2 évig, de heti 2-3szor találkoztunk, néhány kivétellel, mikor más dolga volt, pl családi összejövetelek, stb. De a haverjai nem voltak nálam fontosabbak soha, azt én valahogy nem tudnám elfogadni. A haverjai ha hívták is csak akkor ment ha én is megyek, mert félt attól hogy azt hiszem csajozik. :) Rendes tőle. Habár ettől pont sose féltem.

Szóval szerintem ha 20 km-re laktok csak akkor akár minden másnap is találkozhatnátok, ha akarnátok mindketten. Nincs olyan hogy ennyi meg annyi a normális, mert ezt nektek kell eldönteni, megbeszélni.

Mi 2 év után összeköltöztünk, úgy hogy ő költözött hozzánk, így most a szüleimnél lakunk. Nem a legjobb megoldás, de még mindig jobb mint külön.

2014. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!