Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit tegyek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
5 hetet dolgoztam egy szállodában pincérnőként, de bizonyos okok miatt el kellett onnan jönnöm. Amíg ott dolgoztam, jóba lettem az egyik konyhai dolgozóval, egyik napról a másikra arra kellett rájönnöm, hogy érzek iránta valamit. Ő az idő múlásával egyre többször kereste a társaságomat. Ha nem volt éppen dolga, odajött hozzám beszélgetni, kihívott cigizni.. Ha meg nem ért rá, mert éppen ő is a munkáját végezte, akkor is nagyon sokszor rámnézett.. meg odamosolygott. Ebből én azt szűrtem le, hogy énsem vagyok számára közömbös.. Egy ideig így mentek a dolgok.. gondoltam, ha majd szeretne valamit, akkkr majd lépni fog, elvégre ő a fiú. Utolsó ott töltött napomon kezdtem úgy érezni, hogy haladnak a dolgok köztünk, és ba ez így folytatódik, akkor lehet köztünk több is, mint barátság.. De a dolog annyiban maradt, mivel sajnos el kellett jönnöm.. Elköszöntem tőle.. Aztán pár napra rá bejelöltem facebookon.. vissza is igazolt :) de nem írtam neki. Amikor bementem a fizetésemért 1 héttel a búcsúzkodás után, akkor is rögtön mosolygott, meg jött oda, amikor meglátta, hogy ott vagyok.. De ennek több mint egy hete már.. Nekem nagyon hiányzik.. és fáj, hogy nem jelentkezik.. már azon is gondolkodtam, hogy nekem kellene megpróbálnom felvenni vele a kapcsolatot.. de elvetettem az ötlete.. Mit tegyek?
2014. aug. 5. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha semmi sem lenne köztetek legalább megpróbáltad, de ne legyél rámenös nagyon csak "piszkálgasd" h lépjen már...
2014. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

írj rá.

tuti félénk

nem szégyen ;)

2014. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a legnagyobb baj csak az, hogy félek ráírni.. én is félős vagyok sajnos.. nekem még sosem volt pasim.. de nála valahogy úgy éreztem, hogy el tudnám magam képzelni vele.. nem sok embernél éreztem ilyet eddig.. valahogy nem tudom kiverni a fejemből
2014. aug. 5. 01:30
 4/12 anonim ***** válasza:
te nem félhetsz mert nő vagy :D
2014. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok.. akinek nem volt soha pasija.. se első csókja.. se semmi.... szerintem van okom félni, mivel semmit nem tudom ezekről a dolgokról..
2014. aug. 5. 01:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ő nem fog lépni vagyis eldöntheted hogy legyőzöd a félelmed és ráírsz vagy nem tudom és lehet lesz a dologból valami vagy nem práblod meg és kihagyod a lehetőséget . ( inkább tedd meg és bánd meg minthogy később megbánd hogy nem tetted meg) Még ha talán nem is jön össze akkor is tudod hogy bár félős vagy mersz lépni. ;)))
2014. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
alahogy az a megérzésem, hogy azért nem keres, mert nem hiányzom neki.. és ha én keresném, attól ez nem változna meg.. és ezért is gondolom azt, hogy értelmetlen lenne bármit is tennem..
2014. aug. 5. 01:54
 8/12 anonim válasza:
sokszor van mostanában olyan hogy a nő lép elősszőr ! (úgyhogy nem kell félned próbáld meg ) ha pedig nem változna semmi akkor a pasi nagyon kikezdette veled :/
2014. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Irj neki szerintem, de csak 1x, és ne olyant hogy "hiányzol", csak lazán kérdezd meg mi újság van vele, meg hogy régen beszéltetek már bla bla. Ha akar valamit biztosan veszi a lapot és elhív valahova. Ha meg nem, hát istenem. Nem ajánlkoztál be neki, így nem is kell átélned az elutasítást.
2014. aug. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy nem ír vissza pl.. ez a legnagyobb félelmem.. vagy hogy annyira szűkszavúan fog írni, gondolok itt az 'igen, nem, értem, oké,' stb sablonválaszokra, hogy kellemetlen lesz a beszélgetés :)
2014. aug. 5. 03:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!