Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a logikus ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a logikus ebben a helyzetben szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 6hónapja vagyunk együtt van egy nagyon jó barátom/nőm és féltékeny lett rá tegnap este..és nagyon ki akadt szegény jó meg értem meg minden de azért sok volt amit csinált..nem akarom elveszíteni mert szeretem és nagyon jól megvagyunk egymással hát lényegében az történt h ő le írta az egész dolgot h milyen szánalmas stb...de én nem akartam neki magyarázkodni mert akkor végén azt hitte volna h tényleg megcsaltam...pedig nem mert nagyon szeretem és más nemkell rajta kívül..szerintetek mit csináljak?? menstruál arra gondoltam hogy ma este rá írok ha ő nem keres este előtt...és írnám neki hogy egy hülye férreértés miatt ne dobjunk el egy 6hónapos kapcsolatot? ez jó lenne? vagy valaki valami mondjon már hogy mit csináljak..fontos nekem és szeretem ő is szeret csak most nagyon féltékeny lett szegény..:/
2014. aug. 4. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd féltékennyé, azt éreznie kell egy nőnek hogy ő a legelső az életedben, gondolom, hogy ő ugy érezte, hogy van egy barátnőd és utána jön ő, ezt egyetlen egy nő se fogja elviselni. Lehet barátnőd, de akkor mutasd be neki, vagy egyenlőre hanyagold a barátnődet. És teljesen arra öszpontositsál akivel együttvagy, nála ez biztos ugy jött le hogy mellette flörtölgettél, neked se esne jó ha a barátnőd akivel együtt vagy az egy sráccal helyegnek, még ha barát kategória is lenne. Ezt éreztessed vele, de ugy hogy a barátnő is tudja hogy ő egy barátnő a sor végén, akivel meg együttvagy azt ugy érezze csak ő van neked.
2014. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vállaszodat ment is a + igen erre énis gondoltam neki hogy írok neki egy bevalló szöveget hogy nekem csak ő a fontos és más nemkell rajta kívül meg egyben szerelmes verset is bele rakok fel idézek 1-2jó emléket szép dolgokat meg hasonlókat én is hasonlóra gondoltam de ne várjak holnapig? holnap múlik el a menstruációja nemfog ez bekavarni hogyha még ma nem múllik el neki? tényleg nagyon fontos nekem férre értés volt csak de remélem hogy nem okoz véget a kapcsolatnak mert akkor én az egész Facebookot megölöm..sajnos igaz a Facebook össze hozza de szét is rontja a kapcsolatokat..és hogyha ő nemúgy fogja fel?? nemérdekli???folytassam ne adjam fel? vagy hadjam végleg??inkább büszke tipus sajnos de én így szeretem!
2014. aug. 4. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehogy várj holnapig. Akkor azon fog kattogni az agya, hogy minek kellett annyit várni.

Nő vagyok és magamból indulok ki. Én is kiakadnék a barátnőd helyében. Szóval írj csak neki még ma, minél hamarabb.


20/L

2014. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!