Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó vagyok, és érzékeny.

Tavaly évvégén összejöttem egy sráccal - ő volt az első barátom - akibe nagyon szerelmes lettem, és megcsalt, csúnyán beszélt velem, erőszakosan bánt velem néha. Szakítottunk, utána fél évbe került mire eljutottam odáig, hogy nem érdekel már.

Lehet, hogy kicsit naiv voltam. Elkezdtem újra ismerkedni, találkoztam is egykét sráccal, de egyszerűen nem tudok megbízni a férfiakban. Mindegyikre azt hiszem, hogy olyan mint a volt barátom, hogy több vasat tart a tűzben, és csak játszik velem. Veletek már volt ilyen?

Privátban elmesélem az egész történetet, és leírom részletesen. Nagyon megköszönném, ha írnátok.


2014. aug. 1. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Miért talán kovács?
2014. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én ia ugyanezt érzem, csak a nőknél.

18F

2014. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, én is ugyanígy voltam
2014. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oké hogy mindig azt mondjuk hogy minden pasi egyforma..de ez nemigaz. Persze van bennük közös[ a farkukkal gondolkoznak többnyire :)) ]de ez érhető hiszen fiúk.(Bár ez nem mentség) De azért nem mindegyik agresszív és hűtlen. A bizalomhoz meg annyit hogy addig nem is kell bíznod bennük amig nem látod hogy érdemesek rá ;) :)
2014. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam pont így. Az jó hogy nem kezdtél rögtön ismerkedni és meggyászoltad a kapcsolatot. Az szerintem segít, ha pozitívan ésegy megelőlegezett bizalommal, de pici távolságtartással közelítesz a fiúkhoz. Így jobban meg tudod ismerni, és később teljesen megbízhatsz abban, aki érdemesnek bizonyul.
2014. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!