Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, félek hogy örökre egyedül maradok. Mit csináljak? 22

Figyelt kérdés
Lehet hogy léteznek rendes fiúk, de hogy én még eggyel se találkoztam az is biztos. Nem értem a fiúk miért nem tudnak megbecsülni egy rendes, normális lányt. A külsőmmel nincs baj, hiszen nem az első randi után koptattak le.
2014. aug. 5. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neked milyenek azok a "rendes" fiúk? Hol szoktak rád találni?
2014. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát éppen az hogy sehol nem találnak rám.
2014. aug. 5. 07:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Ill na, korán van... :D Milyen számodra a "rendes" fiú?

És hol szoktak megtalálni a nem rendesek? :D

2014. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én az ellenkező nemből vagyok és miért ne tudnánk megbecsülni? én azt nem értem miért kell lemondani 2x egymás után a randit és utána eltűnni. megbecsülnék én valakit csak lenne kit ugye.
2014. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a kétségbeesés kiül a fejedre, legyél nyugodt, majd ha 40 évesen nincs senkid, elkezdhetsz aggódni...
2014. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ismerkedsz? Nem? Akkor miért is van itt ez a kérdés?
2014. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na, megmondom mit csinálj. Ismerkedj velem! :) Én is az ellenkező nemből vagyok és 23.
2014. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán eddig hol próbálkoztál? Buliban nem igen lehet hosszútávra komoly srácot találni.

Szerintem a keresési módoddal van baj, mert igenis vagyunk, olyanok akik megbecsülik az értékes lányokat.

2014. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Facebookon ismerkedtem meg velük.
2014. aug. 5. 07:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha rendes fiú alatt az ilyen kis nyomikat érted akik itt küldözgetik a képeket magukról, hogy csajok pontoznátok, akkor meg is érdemled. Küldj képet magadról, annyira nem biztos, hogy nincs baj a külsővel...lehet belsővel van baj és csak dugni kellesz...
2014. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!