Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon kétségbe vagyok esve....

Nagyon kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, többször is jártunk, de valamiért mindig vége lett, aztán szilveszterkor megint összejöttünk, 3 hónap múlva ott hagyott egy szó nélkül, többet nem keresett. Nem régiben kiderült, hogy egy nő miatt hagyott ott, de mindezt egy haverjától tudtam meg. Már ez is elég szar volt, pedig most minden jó lehetett volna, nem úgy mint régen. Nem elég, hogy a barátommal szétmentünk, de még a legjobb barátnőm is összeveszett velem. Neki van barátja (mellesleg az én közreműködésemmel jöttek össze), és amióta Vele van, a srác ellenem hangolja a barátnőmet, de nagyon. Kb egy hónapja összevesztünk, azt vágta a fejemhez, hogy én önző vagyok, holott csak találkozni szerettem volna vele néha, mert egyre ritkábban találkoztunk. Nem volt mellettem, amikor szükségem lett volna rám. ..és így most egyedül vagyok, nem tudom mit tegyek. Egy normális srác sincs, aki mellettem lehetne. Ti voltatok ilyen helyzetben? Hogy lábaltatok ki belőle? Kifelé nem mutatom, de egyre jobban zuhanok lefelé.

A bunkó válaszoktól kíméljetek, köszi.



2013. jún. 20. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is b*szott már a barátnőm de én csak kiröhögtem és nagyon jól esett!
2013. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én voltam. Sajnos az enyém úgy oldódott meg, hogy mind a hárman másik iskolába jártunk később, így ezzel nem kellett foglalkoznom, de lenne egy tanácsom. Ha ez a lány tényleg a legjobb barátnőd, akkor beszéld meg vele, hogy mit gondolsz, a fiút pedig próbáld meg figyelmen kívül hagyni és nem foglalkozni vele. Sok sikert.
2013. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!