Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg érez valamit?

Figyelt kérdés

17 napja élek együtt a barátommal. A kapcsolatunk is ekkor kezdôdött, tehát a járásrésze kimaradt, bár neten 'ismerem' már egy ideje, de az nem ugyan az.

Elgondolkodtam, hogy csak mondja, vagy tényleg szerethet-e engem. ...Ennyi tudom, hogy em ad tiszta képet, de talán mégis látni valamit belôle...

Reggel, mikor elmegy dolgozni, ad puszit (általában alszom, de már kétszer felébredtem, de nyugton és csendben voltam és kaptam), ha filmetnézünk,tévézünk minimum a lábával hozzám ér, ha megkérdem 'naés ma mit nézünk?' és nem egyezik a véleményünk általában az lesz amit én szeretnék (nem nyavajgok érte, nem az a fajta vagyok, csak elmondom), bár néha meg nem érdekli, az van amit ô akar, de azt is végig szoktam nézni 'hiszti' nélkül. A szülei azt mondták, nem nagyon jár el senkivel sétálni,játszóra a fiával... Aztán eddig csak egyszer utasította el, hogy menni szeretnék. Magától ad puszit, megölel, néha ad egy falatot abból, ami az övé :D . Lehet következtetni valamire is?


2014. aug. 5. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy a "járásrésze kimaradt"?
2014. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja... az ėhsėget:/
2014. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy egybôl együtt lakunk, nem volt az a randizós, kézenfogva hazakísérôs meg ilyenek.
2014. aug. 5. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Te egyből összeköltöztél egy pasival amint megláttad?
2014. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neten ismertem meg 2-3 éve :D
2014. aug. 5. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!