Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért esik nehezükre bocsánatot kérni, vagy beismerni, ha hibáztak?

Figyelt kérdés

Ez a büszkeségükből ered?

Tudom, jön majd válasz, hogy ne általánosítgassak, de ez nem az, hanem több évtizedes tapasztalat! Ha magatokba néztek, férfiak, ti hogy látjátok?


2014. aug. 5. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig beismerem ha hibáztam. 23f
2014. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindig beismerem ha hibáztam. 26f
2014. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

először is, ahogy mondod: magamba nézek és eldöntöm tényleg bocsánatot kell-e kérjek(ez esetben meg is teszem) vagy nem, mert ilyen is van, sőt nekem meg az a tapasztalatom hogy sokszor a lányok direkt vitát,veszekedést generálnak és az én számba adják a szavakat,amiket jól kiforgatnak

hisztis p*#a jelenség...na ilyenkor nem kérek bocsánatot

2014. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem meg a nőkkel ugyanez.
2014. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kis dolgok miatt folyamatosan bocsánatot kérni nem férfias, inkább ajándékkal/kártérítéssel kompenzálom az, ha valakinek szándékom ellenére sérelmet/kárt okoztam.
2014. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A férfiaktól azt várják, hogy kemények legyenek meg rettenthetetlenek stb. Nah ezzel nem fér össze az, hogy mindig mindenért bocsánatot kérjenek. Akik folyton mindenért bocsánatot kérnek, nem lesznek eléggé férfiasak a lányoknak. Akkor meg az lesz a baj, miért ilyen papucs a srác.

Szerintem ha az ember érzi a határokat és ha jogos bocsánatot kér, ha csak hisztizés van, akkor meg nem. Így nagyjából talán a határokon belül maradhatnak a dolgok.

2014. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én úgy vettem észre ez az emberek nagy többségére igaz, férfiakra nőkre is egyaránt, én pl ha hibáztam bocsánatot kérek bár van amikor nehezebben.
2014. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam, nálam is pont a csajom hisztizik.

Ő hibázott, erre magát mérgezi azzal, hogy én hibáztam(és el is hiszi) :D

úgyhogy sztem dobni dobom

2014. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*fogom :)
2014. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sérti a büszkeségüket, megalázónak tartják, elvégre ők az alfák. (de mindenkiben benne van az, hogy nem szívesen ismeri be, hogy vesztett)
2014. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!