Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesznek szemrehányást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek szemrehányást nekem itt a GYK-n ha nem akarok itt ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nehogymá ne ismerkedj, ismerkedned kellene ismerkedj má
2014. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem tesz senki szemrehányást, ott ismerkedsz ahol akarsz vagy kedved tartja.....amúgy meg minek veszed magadra azt ha itt bárki is "szemrehányást" tesz neked, nem tartozol senkinek magyarázattal, hogy hol, mikor, milyen módon szeretsz vagy szeretnél ismerkedni.

Csináld úgy ahogy neked jó :)

2014. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért, milyen szemrehányásokat tettek Neked?
2014. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is tapasztaltam, ha kedves vagyok egyből elvárják hogy küldjek képet mindenemről, meg ismerkedjek stb, ha bunkó vagyok akkor az megint nem jó, szóval ezt én se értem .

Amúgy azt vettem észre kétféle típusú férfi akar itt ismerkedni, az egyik valóéletben nem mer, ezért erőlteti itt, a másik meg szimplán perverz aki szeret játszani a nőkkel . Meg van a 100 ból egy aki normálisnak tűnik .

2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valóban felháborító, hogy magad akarod eldönteni, hogy mit szeretnél és mit nem. Még olcsón megúsztad a szemrehányással. Szabad akarat? Hát hova fajul ez a világ?
2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pl. valaki látszólag segítő szándékkal ír privátot, leírom a problémámat, utána ha azt írom hogy nem akarok itt ismerkedni meg vannak sértődve.
2014. aug. 5. 14:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt nem is kell ismerkedni, mert itt sok a gyökér :)
2014. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gondolom ennek valamilyen előzményének csak kell, hogy legyen. Ha arról panaszkodsz, hogy nem vagy elég szép magányos vagy, esetleg képet linkelsz be akkor nem tudom, hogy miért csodálkozol, hogy rád írnak ismerkedés céljából. Ha csak a válaszaid miatt, akkor fogadd el a szemrehányásukat és lépj tovább!
2014. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szingliséggel kapcsolatos kérdésekről van szó.
2014. aug. 5. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, fel vannak háborodva, amikor mondom. Utána meg hogy ők csak beszélgetni akarnak, aztán jönnek a kérdések, hogy milyen pózban szeretem, lenyelem e. stb....
2014. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!