Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha 15 évesen nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 15 évesen nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
NEM vagyok meleg volt már barátnőm,de egyszerűen nem vágyok rá hogy legyen ..nem hiányzik hogy legyen valakim ez nagy baj ?

2014. aug. 5. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem, de miért nem...?
2014. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem kell senki :/ nem tetszik senki ,nem vagyok szerelmes :/
2014. aug. 5. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj :) Csináld azt, amiben az örömödet leled, tanulj, élj a hobbidnak, stb. Majd ha készen állsz rá, jönni fog magától.
2014. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
17 éves koromba jöttem rá, hogy a lány, akit 2 éve ismerek és a barátom, sokkal többet jelent számomra. Szerencsére ő is így érzett.
2014. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen normális. Ez a te döntésed, ha neked így jó, akkor így jó, persze lehet, hogy ez változni fog, de lehet, hogy így marad. Mindenesetre egyáltalán nincs gond vele szerintem. Ismerek olyat, akinek még a húszas éveiben sincs szüksége erre. De megvan az oka rá. Ha neked nem hiányzik, akkor nem hiányzik. Szerintem ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak. Nem mindenki lehet ugyanolyan. Ettől még nem leszel meleg.
2014. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
#5-ös story-ja a legjobb :D ;)
2014. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán :))
2014. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az se baj, ha 30 évesen se akarsz, a te életed, és a te döntésed.

15 évesen én is bőven elvoltam fiúk nélkül, mégsem lettem leszbikus:-D

2014. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a tiniszerelmek 90%-a nem az érzésekről szól hanem arról hogy a lányoknak .... van , a fiuknak meg ..., lényegében teljesen felesleges

tehát nem baj, amúgy sem könnyű olyat találni aki tényleg illik hozzád:) amig nem találod meg addig meg csináld ami jól esik

2014. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!