Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nanning kérdése:

Nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, szeressük egymást. Én 16/L ő 18. Néha viszont azt kéri, hogy tartsunk szünetet had legyen más lányokkal, nekem ez nagyon fáj. Jól elvagyunk és a jövőnket is együtt tervezzük, viszont néha szívesen félrelépne. Mi ennek az oka? Túl fiatalok vagyunk? Nem kéne komolyan belebonyolódni a dolgokba? Talán el kellene egymás kezét engednünk? Nem vagyok tökéletes, átlagos lány vagyok. Tisztáan vagyok azzal, hogy nem vagyok tökéletes, de szeretem, viszont néha elbizonytalanodom, főleg a kijelentésein/kérdésein. Mit tegyek? Elég jó vagyok neki vagy hadjam és keressek olyat, akinek olyasmi gondolatok a fejében elő sem fordulnak?
2014. aug. 5. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy ez, vagy csak simán egy "raj" vagy egy bunkó pua aki így fog élni egész életében, de ha neked ez tetszik akkor csak hajrá. Aztán mikor vége a "vonzerejének" hordhatod haza az italboltból a Kőbányait neki hektószámra.
2014. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 opció van


1.kérdezz rá nála.beszéljétek meh

2..és ha szünetet akar tartani tartsatok és menj el ellőtte egy randira egy másik fiúval h féltékennyé tedd őt

3.szakítsatok


te döntesz de még lehet több opció is csak nekem most ezek az ötleteim

2014. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak nagyon elkeseríteni de ez a fiú egy gyökér. Ha veled tervezi a jövőjét nem akarna félre lépni. Ahogy látszik semmibe se vesz téged. Nyugodtan megmondhatod neki hogy lehet más lányokkal de akkor örökre felejtsen el téged, mert ha melletted más nőre is vágyik az már régen rossz...
2014. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is ezek a gondolatok vannak a fejemben...
2014. aug. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!