Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenynek kéne lennem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, barátom 22. 8 hónapja vagyunk együtt. Mindent megteszünk/megtennék egymásért, imádjuk egymást, nagy a szerelem. Viszont ahogy eljött a nyár, júniusban a barátom elkezdte megjegyezni vadidegen lányokra hogy "jól állna neked egy olyan ruha", "jó alakja van annak a lánynak, neked is jó alakod van szivem, de ha olyan alakod lenne, tökéletes lenne" stb...Mondtam neki hogy ne nézegessen lányokat, engem ez nagyon idegesit és akkor elkezdte bemesélni nekem hogy ez a csajnézegetés ilyen "ösztön" a fiúknál, de engem szeret a világon a legjobban. És amikor mi ketten vagyunk akkor tényleg úgy is tesz, szeret engem, egymáshoz bújunk stb. Meg amikor van szex akkor is látom rajta hogy nagyon élvezi velem. Múltkor felszállt a buszra egy vörös hajú csaj (vörös a gyengéje), ránéztem a barátomra kíváncsi voltam hogy nézi e a csajt...Erre láttam hogy felém fordult és elvigyorodott...Leszálltunk a buszról és rákérdeztem hogy "na milyen volt a vöröske???" Erre ő azt mondta, hogy "jaj már, nem csinálhatott mást, hiszen vele szembe ült le egy ilyen VÖRÖS BOMBÁZÓ"...mondom tessék??? Utána mondta is hogy én ne festessem vörösre a hajamat, mert az nekem nem állna jól...

Szóval szerintetek én túlzok, én vagyok túlságosan féltékeny vagy barátom "nem szeret"? nem tudom mit tegyek



2014. aug. 6. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
De b.. uzi a pasid, mar ne is haragudj.. Csinald te is ezt vele vagy mond meg neki, hogy fejezze be, mert elhagyod.
2014. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Jázi :) ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit tenni! A legszerelmesebb férfi is megnézi a nőket. Tényleg valami ösztönszerű ez náluk. Nem kell ezt rossz néven venni. Igaz, beláthatná, hogy téged zavar ha ilyeneket mond és inkább csendben kellene maradnia! De akkor is meg fogja nézni a nőket akik tetszenek neki!
2014. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a gyengém :D Párom mindig észreveszi, ha kiszúrok egy szép lányt, de csak vigyorog :)


ezzel neked semmi dolgod nincsen. Férfiból van élete végéig így fog működni, ha a fejed tetejére állsz és úgy pörögsz akkor is. Max idővel megtanul rejtettebben nézelődni, és jobban hazudni. Az jobb?


És ne fesd be a hajadat, mert jól kommunikálta le: nem állna neked jól. A valódi válasz: Attól még nem leszel természetes vörös, amire vágyik ;) (magyarul felesleges, mert nem fog vörösnek "látni")


Szóval nyugi, nem kell féltékenykedni.

2014. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ezt már megmondtam neki hogy "hogyha el akarsz vesziteni akkor jó úton haladsz"...ekkor el szokott gondolkodni amikor ezt megmondom neki. Én is ugyanezt csinálom vele, direkt utána nézek egy fiú után, és utána meg ő mondja a magáét "na milyen a srác?" de ilyen féltékenyen.
2014. aug. 6. 11:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Túlzol. Ez tényleg ösztönös dolog. Nem lehet elfolytani... a pasinak ha emlékszel biosz óráról, akkor ez a célja és létezésének oka...hogy minél több utódot hagyjon maga után, ehhez minél több nő kell...naná, hogy nézi őket...még ha tényleg nem akarja nézni őket akkor is ösztönösen odakapja a fejét/szemét. Nincs ezzel semmi gáz. Annak meg örülj, hogy elmondta, hogy a vörös a gyengéje, legalább tudod mivel kell mégjobban levenni a pasidat a lábáról és tudod hogy tetsszél neki mégjobban. Ne parázz nincs okod félni, aranyos pár lehettek, kívánom ,hogy sokáig legyetek boldogok együtt ;)
2014. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
szóval akkor felesleges a féltékenykedés? Nem értem hogy ez a lányoknál akkor miért nincs, ez az ösztön dolog? :D
2014. aug. 6. 11:09
 7/22 anonim ***** válasza:

#4


"ezt már megmondtam neki hogy "hogyha el akarsz vesziteni akkor jó úton haladsz" "


Ugye tudod, hogy te is jó úton haladsz?

Nem követelheted meg, hogy bocsánatot kérjen amiért férfinak született. Elöbb utóbb lesz olyan nő a környezetében akitől nem kell ezért behúznia fülét farkát, és akkor leshetsz.

2014. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5/6-os, köszönjük szépen :) igen sokak szerint nagyon nagyon aranyosak vagyunk, tényleg szeretjük egymást :) és azt akkor mutatjuk ki igazán amikor kettesben vagyunk:) Csak ez fura nekem, megértem barátomat de basszus. Ott fogja a kezemet és akkor egy másik nő után csorgatja a nyálát. Először undoritó dolog volt nekem, meg nem értettem hogy miért nem elég neki egy nő?

De ha tényleg igy van ez az egész, akkor köszönöm a válaszokat :)

mert legtöbbször sirok, elmegy az önbizalmam és azt érzem nem vagyok neki elég jó.

2014. aug. 6. 11:12
 9/22 anonim ***** válasza:

#6


A leggyakoribb hiba mindkét nemnél, hogy magából indul ki. Azt hiszi, hogy ha neki természetes XY dolog a másiknak is az lesz, vagy annak kéne legyen.

A valóság az, hogy a két nem K. másképp van bekötve, oltári hiba elvárni, hogy ami neked természetes az neki is az kell legyen.


A megoldás: Megismerni a másikat, és olyannak elfogadni amilyen. Ha ez nem megy, akkor annak idővel böjtje lesz.

2014. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
erről már rengeteget beszéltünk, hogy akkor most ki is kell neki valójában? Egyszer annyira összevesztünk emiatt, hogy azt mondtam neki: "meglátjuk hogy majd az a szoknyás p*csa az utcán ugyan annyi szeretetet fog e adni neked majd mint én". De azóta 10x összevesztünk és 10x kibékültünk, próbálom fékezni magam,
2014. aug. 6. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!