Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti foglalkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti foglalkoznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hétig távol volt, tengeren. Mialatt nem volt itt én felléptem a zenekarral amit közösen csináltunk ismerőseimmel. Fellépett velünk egy lány, akinek rossz a hangja, csak a hülye énekesünk részegen megígérte neki hogy felléphet velünk. Mielőtt ez megtörtént én megkérdeztem barátnőmet hogy lenne -e kedve énekelni, mert nagyon-nagyon jó hangja van. A válasza erre az volt, hogy szerinte unalmas a zene amit játszunk és az énekesünknek rossz a hangja. Most hogy megjött tengerről barátnőm, meséltem neki milyen volt a fellépés. Mikor meséltem neki hogy a másik csaj fellépett velünk, megsértődött, szokás szerint bevágta a sértődött hangját és mikor megkérdeztem mi a baj csak annyit mondott sértődötten, hogy semmi... Kérdezgettem tovább, persze tudtam mi a baja. Aztán rákérdeztem, hogy az -e a baj, hogy a másik csaj énekelt? Mire ő azt mondta hogy húú de sokáig tartott rájönnöm. Mondtam neki hogy már az elején tudtam. Erre rám nyomta a telefont egy szép "b*zdmeg"-el. Egy hétig nem láttuk egymást és mikor hazajön, megsértődik egy ilyen dolgon, pedig kérdeztem szeretne -e énekelni. És akkor arra vár, hogy majd én fogok tőle bocsánatot kérni. Elegem van már ebből, hogy minden hülye apróságon megsértődik és várja hogy nyaljak neki. 18/F ő 18/L

2014. aug. 6. 13:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A legszebb a kapcsolatunkban, hogy 1 éve és 10 hónapja együtt vagyunk és nem aludhatunk együtt. Évente 4x max. ha kijön hozzánk aludni, azt is úgy hogy anyukája úgy tudja barátnőjénél van. Meg kb. havonta 1x szeretkezünk vagy még kevesebbszer.
2014. aug. 6. 13:44
 12/16 anonim ***** válasza:
És hogy bírtad eddig ????
2014. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát.. Az első félévben azt mondta hogy majd ha másfél évig együtt leszünk utána már tuti együtt aludhatunk. Azóta voltunk kit párszor balatonon náluk, szüleivel, nagynénjével, nagybátyjával, de még ott is külön kellett aludnunk.
2014. aug. 6. 13:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Keress praktikusabbat.
2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ahhoz képest, hogy 18 éves... eléggé gyerekes.
2014. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem baj van a csaj felfogásával. Elégé gyerekesen viselkedik. Szerintem nem éri meg vele maradnod akármilyen régóta is vagytok együtt. Biztos találnál sokkal jobbat is...
2014. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!