Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, hogy akit szeretsz, annak más kell?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne akard megtudni soha
2014. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 October15 ***** válasza:

5.: ez nem igaz mert akkor nem téged kínoz hanem mást :D ami mondjuk tényleg jó de nem rendszeres.. XD

Nem mintha célközönség lennék.

2014. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szerencsés vagy Kérdező, ha még nem tudod! Bár talán egyszer neked is meg kell tudnod. Élete során legalább egyszer valószínű szinte mindenkinek meg kell tapasztalnia.
2014. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 KnightBalazs ***** válasza:
Ez kb olyan érzés mikor szeretnél nagyon egy cipőt de csak akkor lenne a tiéd ha mindkét lábad levágnád. Vagyis lehetetlen egy dolog. A kilátástalan helyzetek a legrosszabbak. A hit nélküli élet a legszörnyübb, az amikor tudod hogy neked ő kell, tetszik neked de nem lehet a tiéd.
2014. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kur@ szar
2014. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mint egy tökönrúgás.
2014. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az érzés és a pillatan, amikor tudatosul benned, hogy semmi esélyed nincs az adott személynél, talán a frontális ütközésre tudnám hasonlítani.
2014. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bajusz20 ***** válasza:
Jobb ha nem tudod én 2 hete ezért szenvedek mert a lánynák más kell nem én.
2014. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!