Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés a szerelem? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem? Ha te is szeretsz és téged is viszont szeretnek.

Figyelt kérdés

18/L vagyok, még soha nem volt kapcsolatom, és nem is csókolóztam. Nem tudom mért, gyakran megakadunk a srácokkal és pár találkozás után nem kellek egyiknek se...

Szval elmondjátok, h milyen érzés? Kíváncsi vagyok...


2010. júl. 16. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"Szerelem. Ahogy a szél meglebbenti a függönyt. Nem a szél, nem a függöny...a lebbenés."
2010. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ugyan 15 vok még de hogy milyen amikor szeretnek azt még én sem tom... :S
2010. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

az előzőnek: 15 évesen nem is kell.

a szerelem szerintem az, amikor az ember nem azért jön össze mással, mert az menő, meg buli után legyen valami, hanem hogy annyira összetartoznak, hogy egy életet le tudnak élni egymással, és képesek meghalni a másikért

2010. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hiába hiszik sokan, hogy az a szerelem, hogy dugok amíg élek, egy hét alatt 2-3 nő, a csajok meg 11 évesen szülnek...
2010. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul hiszed, és nézd le a 15 éveseket, nem járok bulizni és nem is akarnék felvágni vele, lefeküdni egyenesen visszautasítanám! Nem hiszed h egy 15 évesnek is lehet szüksége 1 társra?
2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a szerelem nem korfüggő.

Milyen érzés? Jó.

2010. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
jó...hát te nem vagy normális ..vagy szerelmes...egyenesen isteni :)
2010. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 ApádHátán válasza:
Hát!Jó érzés, de amikor szakítasz valakivel, és mmég mindig szereted semmihez sem lesz kedved! :( én is így vagyok most :(
2010. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én is fél éve... :S
2010. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20/L vagyok, de sajnos én se tudom :( Pozitív dolog ebben, hogy még "szerelmi bánatom" sem volt, aminek végülis örülök, mert nagyon rossz lehet :(
2010. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!