Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú barátságból kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú barátságból kapcsolat?

Figyelt kérdés

Életek át olyat h hosszú ideig barátok voltatok (akár mióta az eszeteket tudtátok)és kapcsolat lett belőle?

mi a tapasztalatotok az ilyen kapcsolatokról?


2014. aug. 6. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen... Nem jött össze :/ De mivel mi ketten mindig árral szemben úsztunk, barátok maradtunk és most ő a fiam keresztapja :)
2014. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudom talán 1001 éve ismertem a legjobb fiú barátom volt mindig számíthattam rá! Összeházasodtunk ennek már 8 éve :D
2014. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokszor mondják, hogy van fiú és lány között baráttság, ez nagyon sok esetbne igaz is, de ha valakivel nagyon közel álltok egymáshoz és napi rendszerességgel beszéltek álltalában az egyik fél elkezd vonzódni és többet gondolni. Ez elsülhet jól is, hiszen nagyon jól ismeritek egymást, de néha szerencsésebb ha csak megmaradtok barátnak :)
2014. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!