Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős segítség kell! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős segítség kell! Nem tudom, vajon mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Hét elején nagyon megbántottam a barátomat... Egy-két napig alig beszélgettünk, csak az éppen csinált asztalról - együtt asztaloskodunk -, ma pedig megbeszéltük, hogy holnap felmegyek hozzá megbeszélni a dolgokat. Tudom, hogy szeret. Tudom, hogy félt. Tudom, hogy nagyon megbántottam, és milliószor kértem tőle eddig bocsánatot, és mondtam neki, hogy nagyon szeretem, és küzdeni fogok érte, mert meg akarom érdemelni újra.


A helyzen nemrég: megaláztam a barátaink előtt, amit gyűlöl, mert leittam magam, mert nem bírtam ki, hogy cigizik, pedig megesküdött nekem nemegyszer, hogy leszokik. Azóta (vasárnap óta kb) folyamatosan cigizik. Fulladok a füsttől, de nem érdekli. Ez a része nem is érdekes, mert el kellene fogadnom, amit megpróbálol, talán magától rájön.


A kérdésem: mit tegyek holnap? Úgy értem ilyenkor mi a teendő? Nagyon szeretem, de nem merek hozzá érni, mert nagyon szégyellem magam a viselkedésem miatt.


Megesküdtem neki, hogy soha többé nem teszek ilyet, és hogy igenis harcolni fogok érte, mert mindenben passzolunk (oké, majdnem mindenben), és megérdemeljük egymást.


Ez volt az első és utolsó ilyen eset.


Mit tegyek holnap? Harcolni akarok érte, de nem tudom, mit szabad csinálnom, s mit nem... Össze vagyok zavarodva, napok óta csak sírok...nem eszek, nem iszok miatta...


2014. aug. 6. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hogy alaztad meg?
2014. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A cigi nem létfontosságú dolog, az barátom a kedvemért leszokott róla, 14 éves korától szívta 22 éves koráig és letette, mert undorodtam a cigitől! Cserébe én megnövesztem a hajam seggig, ahogy kérte, hiába nem szeretem, csak a vállig érőt :D Kompromisszumok, valamit valamiért! :)
2014. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Miben nem passzoltok?
2014. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Annyira gáz voltál ittasan?

Ez a baj?

Evvel bántottad meg?

2014. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ő valami olyasmit említett, hogy soha senki nem küldte még őt a kocsi elé, amit szerintem félreértett, mert én akartam elmenni ittasan sétálni...

Az tény, hogy azt mondtam neki, hogy nem érdemel meg, meg mást se, akkor még nem ittam, az színtiszta méreg volt...a cigi miatt.

Azt mondta, hogy neki így jó. Cigivel. Nem értem, mert ha cigizik, én nem megyek közel hozzá, és ezt tudja jól.

Azt mondtam erre neki: "ha így jó neked, meg is érdemled, hogy belefulladj a füstbe!"...

Irtó bunkó voltam vele, tudom. A rendbehozatal hajt napok óta.

2014. aug. 6. 23:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd meg neki hogy egy kapcsolat a kompromisszumokon alakul. Ha már milliószor bocsánatot kértél úgyis fölösleges lenne még hússzor. Mondd neki hogy soha többé nem teszel ilyet ha hajlandó ő is változtatni. Nem kell feltétlenül rögtön azzal kezdeni hogy tegye le a cigit de ha már szívja és tudja hogy neked ez nem tetszik és nem bírod a füstöt akkor legalább vegye a fáradtságot és akkor cigizzen ha nem vagy a közelben vagy menjen ki addig.
2014. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha felhúzza magát, cigizik. Már most elfogyott a pénze, pedig sok volt neki a számláján...

Milyen kompromisszumot tudnék vele kötni?

A barátaink azt csinálják, hogy a srác 4x kezet, 2x fogat mos cigi után. És a lány is gyűlöli a cigit.

2014. aug. 6. 23:29
 8/14 A kérdező kommentje:
De nekem ez a kompromisszum nem tetszene..
2014. aug. 6. 23:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérjen tőled cserébe valami hosszú távú dolgot, pl. Te is növeszd a hajad, tanuld meg a kedvenc kajáját elkészíteni, többször néztek olyan filmet, amit ő akar stb... :)
2014. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezek aranyos dolgok.

Megpróbálom ilyen irányba terelni holnap a dolgokat.

Azt kérte, legyek felnőtt, mert már nem vagyok kisgyerek. De ez rosszul esik, mert mindig azt hallgatom, hogy ő még gyereknek hiszi magát, mikor ökörködtünk (22 lesz, én 18 vagyok).

2014. aug. 6. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!