Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne tennem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Nem akar velem lenni annyit? A beszólásomra vajon féltékeny volt?

Figyelt kérdés

lassan 2hónapja járok a paismmal.

és vasárnap taliztunk utoljára, hétfőn nem, mert nemvoltam suliba, kedden neki edzése volt, ma találkoztunk, de mondta hogy neki otthon kivételesn dolga van, el is mondta hogy micsoda.

a holnapról csak annyit mondott hogy suli után fodrászhoz megy, de a lényeg hogy mondta hogy pénteken talizzunk.

Kicsit rosszul esett, mert máskor mindig talizunk hétközbe i ssulin kivül legalább szerdán.

És mondtam is ma neki, és láttam hogy mérges hogy ma dolga van otthon, elég indulatos volt ezt mondta "nem tehetek róla hogy kivételesen megkell ezt csinálnom apámmal, mert betervezte délutánra, elhiheted hogy a t*köm tele van. Sajnos a mai nap totál nemjó Édes, de holnap tudunk találkozni"


Nos nem akartam hogy még ő tegyen szivességet nekem azzal hogy beiktat magának csütörtökre, ha magától nem érzi hogy akar látni... közömbös voltam ma vele a suliban, ő meg csak jött utánam, próbált beszélni...


Mondom neki blöffböl, hogy "ne találkozzunk 7végén se, sajnos dolgom van, d elegalább össze tudok futni az egyik volt o.társammal."

Erre mondja hogy "DE találkozzunk, mert szeretnék. Eddig se mondtam meg kivel fuss össze"

Mondom "Ja, tudom, de legalább lesz időm rá"

Erre ilyet szól sértődötten :"nemtudtam hogy rabolom az idődet azzal, hogy találkozunk 7végente"


Még ő van megsértődve, egésznap az folyt belőle hogy nem akarok vele lenni. Csak nem féltékeny??????!!


Szóval pénteken látjuk 1mást a suliba. ujra.

De a 7végét lemondtam... ha kibirt nélkülem 2napot, plusz a ma d.u.-t akkor kibir 4et is (a pénteki 1-2percet kivéve a suliba)

Ha nagyon akarta vna mondani, akkor mondta vna magától a csütörtököt.


2011. máj. 18. 15:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Shakespear erről írt egy szép drámát: Sok hűhó semmiért a címe...
2011. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Első: LOL


Kérdező: tökéletesen jó úton haladsz, hogy az abszolút semmiért teljesen kicsináld a barátod és kiprovokálj egy veszekedést és/vagy szakítást... Ő tök normálisan viselkedik, te meg húzod az agyát, meg teszteled. Nem vagy beteg véletlenül?

2011. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Irigylem a problémáidat kedves kérdező!


Szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget.

2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
A hisztid utan, szerintem ki bir meg 2 hetet is nelkuled. noj fel mielott pasizol, mert igy nem fog menni.
2011. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

2. lehet hogy épp nemjó neki velem, és nem meri mondani akkor mivan???

vagy megcsal?

2011. máj. 18. 15:44
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de a leírásod alapján nem a pasid a hibás.
2011. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Vazze, rajtad kívül nem lehet programja? Azt írtad, az apja megkérte valamire kivételesen. Ő fel is ajánlott egy másik napot és ő se ugrál örömében.

Most mi a bajod? Kivel csal meg?? Az apjával?

Nem vagy kissé paranoid?


Hány évesek vagytok amúgy?

2011. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

2. vagyok:

Mostmár biztos, hogy kezelésre szorulsz, drága kérdező.

Ő kifejezte, hogy veled akar lenni, és kényszerből van más programja. te ezt (amolyan tesztféleképpen) elhárítottad. Azt mondtad, ne találkozzatok a hétvégén. Most akkor miért ő a hibás? Ő akart találkozni! Megcsal? Nem jó veled? Akkor miért akar veled talizni? Kapjál már az eszedhez, buta tyúk. Te provokáltad ki nála ezt a viselkedést, nem belőle jött, így nem értelmezheted jelként.

2011. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet őszintén és hiszti nélkül? Ha alakoskodsz előtte, nem azt mondod, amit érzel, akor csodálkozol, hogy azt hiszi,azt is érzed, amit mutatsz? Miért nem lehet elhinni, hogy néha dolga van?Amikor meg ráérne, te hárítasz, csak bosszúból?Á, így nem fog ez működni.
2011. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kb. 13 éves lehetsz.Jobb lenne ha békén hagynád ezt a szerencsétlent,talál magának majd egy normális csajt,aki nem hisztizik mindenen.Tanuld meg,hogy egy kapcsolaton belül is kell,hogy hagyjunk teret,magánéletet a másiknak.Nem sajátíthatod ki csak magadnak.Abból csak a szakítás lesz előbb-utóbb.Mi lesz később,pasid elmegy dolgozni,te meg kiakadsz,hogy miért nincs veled?????ÁÁÁÁÁÁ,én már rég kidobtalak volna,ha pasi lennék. 24/N
2011. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!