Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki csendes az ássa el magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csendes az ássa el magát, mert úgy se fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez butaság! majd talál 1 olyan partnert,aki egy kicsit merészebb és kiegíszítik egymást.
2014. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sose add fel a reményt.
2014. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2014. aug. 7. 08:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne ásd azért el magadat.


Csak megfelelő bizalmat kell kiépíteni a másikkal és elkezdesz majd te is beszélni. Don't worry.


(Tapasztalatból mondom, volt csendes barátnőm. :) )

2014. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne légy csendes akkor xd
2014. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is csendes vagyok/voltam :D azért a barátomat már elég jól ismerem és vele nem vagyok csendes :) csak idegenekkel inkább
2014. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


a csendességnek is meg van az előnye :)

2014. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kiadsam, én akartam linkekni. XD
2014. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lassú vagy :P korral jár tudod :)
2014. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell elásni magad, de őszintén: TE odamennél valakihez ismerkedni, aki csak csendesen ül a sarokban és észre sem lehet venni? Aki társaságban meg sem mer szólalni? Mert nekem ez nem túl vonzó. Aki annyira távolságtartó, hogy hozzám sem mer szólni, azzal nem tudok mit kezdeni. :\ Ismerek egy csendes lányt, aki amúgy gyönyörű szép, de mindig csak csendesen áll és senkihez sem megy oda, egy szót se szól szinte. Elég kiábrándító látvány. Ha Ő lenne a párom mi lenne köztünk? 120%-os csend? Ráadásul én is hajlamos vagyok befelé fordulni és akkor senki sem kezd kommunikálni. :D Ugye érted...


Egy dolog beforduló típusnak lenni, de más dolog, ha nem is akarsz változtatni rajta. Így barátkozni is nehéz, nem csak párt találni. Tegyél érte, hogy észre vegyenek! Nem kell hülyének lenni, de azért lehessen már hallani téged is!


23/F

2014. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!