Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek senkinek mert csendes vagyok? Nem tudom miért van ez.

Figyelt kérdés
Külsőre azt mondják hogy aranyos és szép vagyok de komoly kapcsolatra még sem kellek senkinek se. 1-2 hónapos kapcsolatoknál még nem voltak hosszabb kapcsolataim. Amikor járok valakivel minden szép és jó, ők is jókat mondanak rólam de egyszer csak mindenféle indok nélkül otthagynak egy szó nélkül. Nem volt még szexuális kapcsolatom se senkivel, de nem ezért hagytak ott mert ez a téma fel sem hozódott. Mindegy lenne ha már nem is lennék úgy sem hiányzok senkinek. Depressziós is vagyok a szerencsétlen életem miatt, szégyellek a házból is kimozdulni. L/21
2014. márc. 26. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább az utolsó 2 mondatban foglaltak lehet az oka.
2014. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
küldesz képet?:)
2014. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ismerj meg! Én sem kellek senkinek és egyedül vagyok.
2014. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem az lehet inkább, hogy olyan élettelen vagy? Mert attól, hogy csendes vagy, még lehetsz aktív, izgalmas nő. Lehetséges, hogy gyenge a kisugárzásod vagy olyan kis erőtlen, és rád unnak emiatt. Szívesen beszélgetek veled, hátha tudok segíteni a depressziódon. Érdekelne, mi a baj.
2014. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lehet, hogy nem tudsz elbeszélgetni velük, mikor már együtt vagytok? Mert az egy dolog, hogy csöndesebb vagy, de nálam nagyon fontos, hogy ha ketten vagyunk jókat tudjunk beszélgetni. Talán ez a gond. És ne legyél depressziós aranyom.:) Fel a fejjel. 20/f
2014. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És szerinted ettől jobb lesz, hogy itt sírsz?
2014. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem azért mert csendes vagy.. ha szeretnél beszélgetni bővebben erről írj és segítek ha tudok.
2014. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amikor valakinek felkeltem az érdeklődését teljesen más vagyok. De kiakaszt hogy mindig én járok így.
2014. márc. 26. 20:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Minél jobban belelovalod magad annál nehezebben fogsz kijönni belőle!
2014. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló jól írja.. ott van a probléma


ha nem mész ki a házból, akkor nehezen fogsz összeakadni valakivel.. a szobádba pedig senki nem fog bemenni érted

2014. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!