Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel hogy nem kellek senkinek? Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés
Minden fiúhoz akihez közelebb kerültem, mindig kedves, megértő voltam. Elnéztem nekik a rossz tulajdonságaikat. De ők miért nem nézték el az enyémet? Akikkel jártam azokat nem nem értem miért léptek le egy szó nélkül. Hiszen még csak veszekedés sem volt köztünk. Én nézzem el a fiúknak hogy késnek a randikról? De ők nem nézik el nekem hogy nem vagyok a társaság középpontja.
2014. aug. 2. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
korod?
2014. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ert csakis a legjobbb pasikat veszed észre.
2014. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dettóra én is így vagyok vele fiú létemre... fordítva volt velem ez a volt barátnőmmel, majd végül ő dobott, számomra ismeretlen ok miatt.
2014. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen itt nekem is az az érzésem, hogy ez a te szemszögedből a dolog. De valszeg a te választásaiddal van probléma alapból.
2014. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A legutolsó fiú amiatt dobott, mert az utolsó randin nem jól érezte magát velem. Önmagamat adom, úgy látszik ez nem jön be senkinek.
2014. aug. 2. 10:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Átlagos kinézetű fiúkkal randiztam pedig, még is így viselkedtek velem.
2014. aug. 2. 10:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor neked olyan fiú kell, aki nem fossa a szót!
2014. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Próbálj meg nyugisabb fiút találni, aki mondjuk előbb megy kirándulni, mint bulizni vagy inkább a párjával van, mint haverokkal. A késést ne nézd el, főleg a randiról ne, mert ha jelentesz valakinek valamit, akkor nem késik, főleg nem többször, ahogy írtad...
2014. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Ja az atlagos neked azt jelenti hogy 180 centi,izmos és 200 lajk a profilképén olyan helyes.
2014. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehéz feldolgozni, de ez előfordul sajnos. Nekem férfiként talán még rosszabb, hiszen folyamatosan én kezdeményezek 0 eredménnyel. Még soha sem volt senkim, még egy randi erejéig sem 27 évesen.
2014. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!