Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis 1 ev utan?

Figyelt kérdés
A parom nagyon szerelmes volt a kezdetektol. Amikor 1 evesek lettunk, annyira osszevesztunk, hogy majdnem szet is mentunk. Most vegulis jo minden, de aztmondja mar nem annyira szerelmes, mint volt. Azt allitja, hogy ennek az az oka, hogy az utolso 1 honap nagyon sok veszekedessel tellt. (6 Hetig ugyanis nem talalkoztunk mert o kulfoldon dolgozik es nekem elegem lett. Mondtam, hogy ez nem kapcsolat, es ha igy megy tovabb en nem fogok ra honapokat varni mindig. Ezen veszekedtunk sokat). Aztan vegulis kibekultunk, most egy honapja mar itthon van, de keszul visszamenni. A kapcsolatunk a langolo szerelembol visszaszelidult ilyen meghittes kapcsolatta. Erzem, hogy meg mindig szeret engem a baratom, de ez mar nem az, ami volt. Sokszor nem tudom eldonteni, hogy ez igy normalis, vagy elkezdodott leepulni a kapcsolat. Tudom, hogy a szerelem nem orok, de nekem rosszul esik, hogy egy rosszabb idoszak utan mar kijelenti, hogy o mar nem olyan szerelmes...... egyebkent meg gyermeket es kozos jovot tervez velem . En viszont megkerdojelezem, hogy egy ujabb hullamvolgyet kibirna-e a kapcsolatunk. Nem miattam, hanem miatta... ti hogy latjatok ezt?
2014. aug. 7. 09:18
 1/3 KnightBalazs ***** válasza:
Szerintem normális. A veszekedést ne úgy fogd fel mint egy rossz dolgot mert nem az. Az életben szükségünk van konfliktusokra.
2014. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, en 25 eves lany vagyok, o 32 eves pasi
2014. aug. 7. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok ha ő sokat van távol tőled azok nagyon sok türelmet igényelnek mindkettő féltől.Csak rajtatok áll a dolog.
2014. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!