Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fel kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel kellett volna ajánlania?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást.


Idén kezdünk az egyetemen, Pesten, mi vidékiek vagyunk. Neki hosszas keresgélés után a szülei vetek lakást Pesten, és rengeteg munka árán most zajlik a felújítása, nagyon modern lesz.

Nekem kideült hogy mégsem lesz kollégiumom, és nem fogok tudni hol lakni, mivel mi nem állunk olyan jól anyagilag. Szeretnék keresni egy olcsó albérletet magmanak, ahol idegenekkel lakok együtt, de ez, lévén nekem nem segítenek a szüleim, elég nagy stresszt jelent. Most sok minden más összejött, és ez aztán végképp nem hiányzott, nem is igazán tudok aludni ezek miatt. Erről a barátnőm is tud.


Én nem fogom tőle kérni hogy lakhassak nála, mert ez elég nagy kérés lenne szerintem, nem akarok pofátlan lenni, hogy ennyi pénzt és energiát tesznek bele, aztán én meg csak mondom, hogy hopp én is ott akarok lakni, holott én nem tettem a lakásba semmit.


Ha felajánlják akkor elfogadom, de kierőltetni ezt nem kellene szerintem. De fel sem ajánlották, pedig én fordított hjelyzetben megtettem volna, lévén a párom bajban van, méghozzá nem is kicsiben.


Szerintetek fel kellett volna ajánlania? Vagy csak túl sokat gondolok magamról, hogy egy ekkora gesztust tegyenek felém? Szeretnek a szülei, tudják hogy nem "törném össze a berendezést", nem vagyok olyan.


2014. aug. 7. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán még nem érzi késznek magát, hogy együtt éljetek.
2014. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jázi :) ***** válasza:
Igen az lehet benne,hogy nem akar még veled együtt élni. Fél,hogy esetleg túl korai. De az is lehet,hogy majd fel fogja ajánlani, viszont akkor lehet nem ártana valahogy anyagiakban beszállni! És nem csak a rezsibe, hogy ne nézze senki rossz szemmel.
2014. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, de maximum 40 ezret tudok fizetni havonta, ami egy ilyen felszereltségű lakás esetén nevetséges.
2014. aug. 7. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, 19 évesen én sem költöztem volna össze a fiúmmal, pedig mi akkor 3,5 éve jártunk, meg sem fordult a fejünkben.


De, ha látnám, hogy nem talál jó albit (de azért megpróbálná), akkor felajánlanám, szánalomból, de rossz szájízzel.

2014. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Éretelek. Szánalomból meg nem fogadom el
2014. aug. 7. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
keress albérletet az a baj csak hogy pesten vagy én máshol élek és tudom hogy havi 40k ból lhetet tök jó albérleteket találni csakhát pest minden drágább :/
2014. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Pénz nélkül mész egyetemre? Röhejes...

Húzzál el inkább dolgozni pár évet! Ja hogy büdös a munka...

2014. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak túl korainak érzi az összeköltözést (megértem, én is annak tartanám a helyében)

ha nem fogsz később se találni, akkor lehet felajánlja, hogy azért te is lakj valahol

de ha tényleg korai nektek, akkor nem fog jól elsülni

más együtt lakni és csak néha a másiknál aludni

2014. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha államira megy akkor olyan sok pénz nem kell neki ha tudna hol lakni.
2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!