Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg?

Figyelt kérdés
Szóval a barátomnak én voltam az első barátnője előttem még senkije nem volt nekem ő ha úgy vesszük akkor a harmadik de az első kettő még fiatal koromban volt és amolyan tinikapcsolat volt mégcsak nem is csókolóztam velük, szóval én teljes mértékben úgy tekintem hogy a mostani barátom nekem az első így neki is azt mondtam hogy ő minden tekintetben az első nekem, de végül megtudta hogy előtte már volt az a két srác és teljesen kiakadt hogy miért hazudtam neki hogy ő az első. Hiába mondom neki hogy azért mondtam mert őt tartom érdemesnek rá hogy az elsőnek nevezzem még mindig mérges és azt se hajlandó elhinni hogy nem volt a másik két sráccal semmi, mert szerinte biztos azért mondom hogy ő jobban érezze magát. Mit tehetnék? HELP!!!
2014. aug. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
majd kiheveri ha ezért szakít veled akkor buta de ezt ne én is utálnám ha a csaj csak azért mert ő ugy gondolja én vagyok az első ezért elkamuzná ugy okés hogy harmadik ember az életemben de nekem elsőnek számítasz a rangsorban de hogy elhalgatod hogy ő az első az szemétség :)
2014. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Elég nagy gyerek a barátod...vegyél neki nyalókát hátha lecsillapszik
2014. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így a hogy most leírtad vagy ha nem tudod elmondani neki fogd meg a kis kezecskéjét és ültesd le a gép elé mutasd meg a kérdésedet hagy olvassa el...
2014. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!