Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy 23 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 23 éves férfiként már nem a hülyeséggel foglalkozom, komoly kapcsolatot akarok és tervezem a jövőmet?

Figyelt kérdés

Mert a korosztályom nagy része azt sem tudja, hogy hol van, merre van az életben és hogy mit kezdjen magával, én pedig már beleuntam ebbe, meg az "egyszer éljünk, igyunk, k**válkodjunk,dugjunk mindent amin lyuk, értelmetlen hülyeségekre gyűjtsük a pénzt" életmódba.

Egyáltalán, hány éves kortól találok olyan lányokat, nőket akik komolyan kapcsolatot akarnak, világos céljaik vannak és tesznek is értük, el is érik, nem a hülyeség az életük hanem komolyabb dolgokban gondolkodnak.

23/F


- család( és ezzel együtt a szórakozás része)

- lakás

- karrier

- egészség

hasonlók.



2014. aug. 8. 07:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Változó, én hasonlóan gondolkodom. Szerintem meg lehet találni, aki ugyan így gondolkodik, csak nem feltétlen ugyan abban a korosztályban. Én például 20 vagyok, de a párom 24. Vannak ilyen lányok, csak keresni kell.
2014. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy gondolom, de én már 14 éves korom óta :) és elég fura látni, hogy a jelenlegi 20-asok körülöttem csak próbálnak indulni valamerre...van akit sikerül 'magammal rántanom' és közösen haladunk, van aki viszont a 'belexarom életmódot folytatja', de mindenki maga dönt :) szerintem nem gáz...vagy ha az mások szerint, nem nagyon érdekel :) mindenki élje úgy az életét ahogy szeretné, de ne sírjon nekem, hogy "neked könnyű mert..."! mindenki a saját sorsa kovácsa...szóval ha valaki szerint gáz és vissza akar húzni, ne hagyd magad :) remélem neked is összejön minden :)
2014. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
És aki nem ezekben gondolkodik az nem lehet komoly? :D Kötelező mindenkinek karrierben meg főleg családban gondolkodnia, hogy komolynak lehessen titulálni? Jó, értem én, hogy neked ilyen nő kéne mert te is ezeket akarod, de attól még más nem lesz komolytalanabb, mert más elképzelései vannak a jövőről. (Mondjuk most nem konkrétan azokat védem, akik tényleg nem tudják, mi van és merre és csak részegek egyfolytában meg ilyenek.)
2014. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűen mások vagyunk.

Mi is párommal már a családi fészket építjük.


De vigyázat! Nem egyszer láttam már ilyet, hogy határozottan család-munka centrikus személyek a 30-as éveikben jöttek rá, hogy ők még "nem szórakozták ki magukat".

Ezért lehet, nem baj az, ha 20-as éveiben kiszórakozza magát. Fordulhat a kocka!

2014. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#4


Nem feltétlen baj, ha valaki alapból olyan, hogy nem vágyik ilyesmikre, akkor 30 évesen se fog... Illetve ha most nem vágyik ezekre valaki akkor felesleges erőltetni. Na meg törvény sincs rá, hogy 30 év felett ne szórakozhatna az ember, szóval...

2014. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A lakás hülyeség, a többi fontos. Kezdesz felnőni.
2014. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Jó Ági, csak az a baj, hogy 30 évesen egy 20 éves hitellel meg két visítozó purdéval nem fogsz ugrálni, konkrétan elköltözni sem könnyű a kölykök sulija/barátai miatt sem.
2014. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szeretem ezt az "én komoly vagyok, és nem találok magamhoz méltó partnert"- féle dolgokat, aztán legtöbbször kiderül h ő a legkomolytalanabb az egész környezetében :) egyébként ez a túl korai "komoly vagyok" hangoztatása általában infantilis személyiségre vall (tapasztalat).
2014. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyet ertek. Altalaban a maganeletben sikertelen emberek probaljak neg erre fogni az egyedulletet. Miutan 23 evesen eljegyeztem a baratnomet, dolgozom es gyujtom a penzt a sajat hazra, ugyan ugy szeretek eljarni a barataimmal inni es szorakozni.


Kedves kerdezo! A sajar erdekedben es a leendo csaladodeban, hagyd el ezt a kocka gondolkodast! :)

2014. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#7


Én elköltöznék, máshol is van suli és találhat új barátokat - pláne ha mondjuk általános iskolás még csak, azokkal a barátaival úgyis megszakadna előbb-utóbb a kapcsolat. Ha meg már nagyobb és olyan jó barátok valakivel akkor másik városból is lehet tartani a kapcsolatot. Inkább örülhetne a kölyök, hogy sok helyet megismer és nem egy helyben kell leélnie az életét. (Mondjuk nekem nem kell kölyök szóval mindegy is.) Hitelt meg csak az vesz fel úgy, hogy nem bírja csak épphogy fizetni, aki hülye. Max. akkor vennék fel, ha lazán beleférne és nem kéne más dolgokról lemondani miatta.

2014. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!