Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyem!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem!?

Figyelt kérdés
Üdv Barátnömmel 1hete szakitottunk (én küldtem el) nem tudom megmagyarázni hogy miért de igy döntöttem (talán besokaltam) de rájöttem hogy rossz hibát követtem el nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni 1év 4hónapot voltunk együtt ugymond ö kezdeményezett már az eslö lépésröl(ö szedett fel engem), a legjelentösebb oka a szakitásnak a sok veszekedés (sokszor ugy beszéétem vele mint a kutyával nincs magyarázatom erre a dologra szégyelem magam de a hibáibol tanul az ember és én beláttam csak nem ad rá esélyt hogy bizonyitsak a változásra)de ö mindig tudatta velem hogy szeret és hogy velem akarja leélni az életét stb mndenben csak dicsért én voltam álmai Férfia szakitás után 1nappal még találkoztunk azt mondta hogy idö kell neki és hogy nagyon szeret nem tud elengedni (smároltunk is) de a rákövetkezendö nap minden megváltozott azt mondta hogy mégse akarja szeret nagyon de ö még1x nem menne bele ebbe a kapcsolatban . 3napig koslattam még utánna de elzavart térden álva is könyörögtem neki sirva de elküldött tudom hogy most hihetetlenül hangzik de ö mindig azt mondta velem mindig és másoknak is hogy nem akar soha elvesziteni nem akar elköltözni tölem és hogy velem akarja leélni az életét volt olyan dolog is hogy azt mondta még ha megcsalnám akkor se tudna elhagyni de egyik naprol a mésikra ennyire meg gondolta volna magát? van még nálla esélyem? köszönöm a válaszokat elöre is
2014. aug. 8. 13:06
 1/1 anonim válasza:

1. Keresd meg vigyél neki ajándékot...

2. Mindenkinek lehet rossz napja..

Ha igazán szeret meg fog bocsájtani próbálj vele újra közeledni meg minden nincs tapasztalatom és ez a gond..

2014. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!