Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, nem szeret? Tippek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, nem szeret? Tippek mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe vagy féléve bele vagyok zúgva. Udvarolgat pár hónapja,de inkább próbáltam elfojtani mivel eléggé szoknya vadásznak tűnt a viselkedéséből ítélve, hisz évek óta ismerem és nem kellett volna minden csajnak,mikor barátnőt keresett azt mondania hogy szereti őket,mert ez lehetetlen.Viszont nem tudom egy kapcsolatba hűséges-e lenne,és normális. Mindig tetszett, de ez most más. Nem tudom miért változott. 20 éves, a szomszéd utcában dolgozik, a báttyaival. Van egy pékségük. Nem magyar, hanem albán. Viszont folyékonyan beszél magyarul.

Az évek alatt nem volt hogy beszélgettünk,de semmi értelmes téma. Csak az elmúlt hónapokba. Nem olyan szinten vallásos ,de valamilyen szinten igen és van pár "hülye" szokása ,ha szabad ilyet mondanom, ami nekem nagyon új, igyekszem elfogadni ezeket, de szerintem neki is valamilyen szinten alkalmazkodnia kellene. Most járni szeretne velem, de nem tudom elhinni azt hogy szeret.

Hisz aki szeret: az mutatkozik velem az utcán, és nem csücsül bent velem a pékségbe hátul. Az felvállalja és büszke rá. Mint tegnap. Este kint ültünk az udvaron, beszélgettünk,és egyszer csak jött a szomszéd néni, akire mindig azt mondja pletykás. Majd hogynem belökött oda ahol a lisztes zsákok vannak,mondva maradj csendben,mindjárt jövök ,nem kell az hogy kitaláljon dolgokat. Elhiszem hogy ő más, de ez nekem sok volt. Mérges lettem rá. Veszekedtünk. Mondtam neki ez esélytelen ha nem szokik le az ilyenekről és egyébb hasonlókról, akkor maradjunk csak barátok,tegnap azt mondta rendben van,ma meg keresett, hogy bocsánat, nagyon szeret.Azt mondta több ilyen nem fog előfordulni, ne haragudjak rá.

Félek hogy csak arra kellenék neki. Szerintetek szeret, nem szeret? Tippek hogyan érjem el hogy megszeressen?

17/L

(köszönöm a válaszokat.)


2014. aug. 8. 17:17
 1/5 Ralya válasza:
Szerintem, ha így viselkedik akkor nem szeret. Én a helyedben nem is akarnám elérni, hogy megszeressen. Kérdezted már tőle, hogy komolyan gondolja-e?
2014. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lesz, kiváncsi leszek hogy reagál majd ma este egy sétához. Nekem csak akkor mondja valaki hogy szeret, ha tényleg úgy is érzi.
2014. aug. 8. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexet akar :/
2014. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is, csak azt nem fogja megkapni. :( :)
2014. aug. 8. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ra se rants ...nekem is megtetszett valaki, aki az elején nem is tetszett, de igy bokolt, meg minden...vegul barátnőmnek bevallotta, hogy csak szórakozott...de hála a jo égnek tőlem se kapott semmit :D

Szarul esik mondhatom, de tuti van olyan pasi akinek nem csak arra kellék, es majd azert szeret aki vagyok :)

2014. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!