Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális tanácsokat várok .8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális tanácsokat várok .8 hónap után meglettem csalva. Alul leírom bőven. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég nehéz 1 héten vagyok túl. Kezdem az elején.8 hónapos kapcsolatom volt szombatig, ahol megcsalt a barátnőm. Előtte nap még velem aludt simogatott, mondta hogy szeret. Másnapra meg megcsal. Részegen bulizott. Aztán a srác elküldte a sunyiba, hogy neki csak ez kellett és azóta eltelt 4 nap, és már új pasija van a lánynak. Nem is kell mondanom még ő volt felháborodva letiltott mindenhonnan.. De úgy gondolom hiányozni fog még ez neki, hiszen jó dolga volt. Van saját lakásom, autóm, állásom.. elmentünk nyaralni külföldre... És nagyon szerettem.... segítsetek értelmes tanácsokkal köszönöm:)
2014. aug. 8. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
meglettél... VILLÁMCSAPVA
2014. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
shit happens bro, az idő meggyógyít, tudom, hogy ez most nem segít, de talán jó, hogy csak 8 hónap volt
2014. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
felejtsd el, annyit ért.
2014. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fáj?
2014. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
uristen te szegény:( hidd el tudom milyen érzés:(
2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
itt a bizonyíték, h a nőknek NEM a pénz kell. pont.
2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
#6, azért az is kell:)
2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát eléggé fáj a dolog. Főleg, hogy ennyi idő alatt megoldotta.. Vagy csak felejteni akar a sráccal nem tudom..
2014. aug. 8. 20:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretet és örülj neki hogy vége, majd találsz olyat aki szeret.Én már ezek után nem is állnék le vele.
2014. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pedig nem. nekem pl elég annyi h mindketten dolgozzunk, azaz ne az legyen, h én melózok ő meg otthon növeszti seggét.
2014. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!