Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, nagyon tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsaa1998 kérdése:

Tudom, nagyon tapasztalatlan vagyok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a napokban történt az első csókfélém.idáig csak szájra puszi volt.abban kérném a segítségeteket, hogy szerintetek mi számít csóknak?mármint..tök bonyolult ezt elmagyarázni.velem olyan történt, hogy egymás ajkaival 'játszottunk'. de sokszor éreztem, hogy nagyon vad.és olyan is van, hogy nyelves csók, nem?és azt hogy kell csinálni?mármint tök sokszor érzem, hogy durvábban akar smárolni úgymond.és csak az ajkait érzem,a nyelvét nem.

olyan butának tűnök tudom, meg lehet ciki is, de remélem értitek, hogy mit akarok kérdezni.és remélem segíteni is tudtok majd.megköszönném(:



2014. aug. 8. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy.....de ne izgulj, a csóknak többféle formája van és nem minden ember "műveli" egyformán. A lényeg, hogy ti élvezzétek és ne görcsölj rá, hogy mit is kell tenned, hanem hagyd, hogy ösztönből jöjjön.

Ha úgy tetszik játssz az ajkaival, szívd be az alsó ajkát picit és nyalogasd, vagy csak adj egy hosszan tartó érzéki csókot, vagy rakd át a nyelved és hagyd hogy irányítsa odabent, de lehetne még sorolni, mi mindent lehet a szájjal és nyelvvel egy csók alkalmával tenni.

A lényeg......ne izgulj, engedd el magad, és add át az érzésnek, élvezd ahogy jól esik, és meglátod, hogy hiába aggódtál mert jön magától :)

2014. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!