Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb dolog amit tettek veled eddig a szerelmi életed során?

Figyelt kérdés
Engem kihasznált az ex, hitegetett, majd bejelentette,hogy üríteni jó voltam.
2014. aug. 8. 23:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. 100%-ban csak saját magunkban. Azt gondoltam jó emberismerő vagyok, és igen eddig soha nem tévedtem az emberismeretemben, most először. De ez aztán letaglózott :D
2014. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Fogjunk kezet! :) Annyit leírnék, hogy letérdepelt a barátnőm, és könyörgött, hogy soha ne hagyjam el, mert szeret engem, és mindig is szeretni fog. Én vagyok a mindene, és csak azt kéri tőlem, hogy mindig legyek vele... Mégis elhagyott egy másik fiúért egyik napról a másikra! Most azon gondolkozom, hogy xD-t vagy :(-t írjak...

2014. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
ismerős, utolsó.. és kegyetlenül fáj.
2014. aug. 8. 23:32
 14/22 anonim ***** válasza:
12-es! Én sem tudom ezek után, hogy sírjak vagy nevessek. Amikor kiderültek ezek kb mindkettő felváltva játszott nálam :D
2014. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Tudod mi a legkegyetlenebb számomra?

Hogy még szerelmi életem sem volt jóformán,és el sem juthattam odáig,hogy egy lánnyal/nővel kapcsolatban legyek...

23/F

2014. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
utolsó, lehet jobban jársz.
2014. aug. 8. 23:35
 17/22 anonim ***** válasza:

Megcsalt, megalázott, azt még volt képe szemembe nézni, majd mikor szorult a húrok vallott, én meg adtam neki egy sallert. Aztán volt aki pénzzel is lehúzott nem kevéssel.

így nem is reménykedtem, hogy lehet jobb is, de lett, igaz sokat keresgéltem, vártam Rá, de utólag azt mondom megérte, igaz a sok s.z*rt kihagytam volna, de tanuló pénznek úgy látszik kellett.

2014. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szereztem neki állást, fix keresetet, az iskoláját is fizettem, majd lelépett egy osztrák bmws poccsel. Azóta lelkileg terrorizál, smssel, kibeszél haveri körökben, megszégyenít. 23/f

ui: Viszont a fizetése míg észre nem veszi nekem jön automatikusan. Az első hó már megjött :D

2014. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól csináltad, pacsi! :-)
2014. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A születésem.
2014. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!