Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jo az, ha az ember osszetori a masik szivet? Valaki ezt elvezi?

Figyelt kérdés
En 5ev utan csalodtam akkorat, hogy elmondani nem tudom. Nem volt eleg a kes meg meg is forgatta bennem, aztan megkaptam, hogy meg tul gyerek vagyok. Miert teszik ezt az emberek azzal, akik joban rosszban, szerelemben ott voltak? En erre nem lennek kepes.
2014. aug. 9. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Van-e ember aki örömét leli más szenvedésében? Persze.


De 5 év? Én nem hinném hogy azért tette ezt veled ez az akárki mert ennyire rossz ember, mármint ha valaki csak azt akarja hogy a másik szenvedjen akkor nem kéne neki ennyi idő hogy eléggé össze tudja törni a szívét a párjának.

Úgy értem, hogy még ha NAAAAGYON utálsz is valakit akkor is fölöslegesen nagy áldozat ennyi időt rááldozni.


Sokkal valószínűbb hogy felgyűlt dolog miatt döntött úgy a párod hogy ennyire porba tipor. Pl lehet hogy már régóta szakítani akart csak ő ilyen passzív agresszív gyökér hogy elnyomta magában, amikor meg összeszedte hozzá a bátorságát akkor össze akar minnél több mindent burítani maga után hogy így "egyenlítsen" a szenvedése miatt, a lényeg az hogy szerintem valami célja van vele hogy ennyire kegyetlen legyen.


A lényeg hogy maradj higgadt, figyeld meg hogy ő maga hogy kezeli a helyzetet, ha nagy fordulat számon látszik pörögni és továbbra is próbál ártani neked akkor bosszú, ha pl talál magának valami új kapcsolatot hirtelen, akkor végig az volt a ludas satöbbi, de hogy rájöjj hogy mik az okai annak hogy ezt tette.

Volt például egy barátnőm aki brutális csetepatéval adta a tudtomra hogy nem kíváncsi rám, aztán később kinyögte hogy az volt a baja hogy nem feccöltem elég energiát a kapcsolatba és így akart rám érzelmileg hatni hogy harcoljak érte.. De akármekkora ökör, oka volt és a te kérdésed gondolom az hogy van-e ember aki képes lenne ok nélkül csak szimplán kedvtelésből tönkre tenni mást.


De szerintem olyan nincs. Főleg ebben az esetben nem.

2014. aug. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, vannak ilyen mocskok.
2014. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!