Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érett gondolkodású nők és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású nők és fiatal lányok tudnátok olyan férfit szeretni, aki nem jár el szórakozni és nincs nagy baráti köre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
persze :) az én párom is ilyen :) énis ilyen vagyok :)
2014. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze!!! Attól hogy nincs nagy baráti köre lehet szeretni. Nem a barátoktól lesz szerethetö!
2014. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez nem azt jelenti, hogy nem jön el velem sehova, nem érezhetem jól magam nélküle és én vagyok az élete, akkor nem gond.
2014. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz szórakozás alatt? Ha nem jársz diszkóba meg ilyen helyekre az nem gond. Egy idő után azért nem igényel az ember ilyesmit. De viszont azért az nekem hiányozna, hogy ha nem ülnénk össze a barátokkal esti beszélgetésekre, nem járnánk kirándulgatni meg ilyesmi. Az abszolút nem gond, hogy ha nincs nagy baráti köröd. De azért valamilyen legyen. Az ember társas lény. Eleinte persze, hogy jó az, hogy sokat vagytok együtt, de egy idő után én mondjuk mindig szerettem volna, hogy a barátom megismerje az én barátaim. És én is szerettem volna megismerni az ő barátait. De ez az én véleményem. Én alapjába véve eléggé társasági ember vagyok. A lényeg, hogy szeretni biztosan tudnálak, nyilván nagyon sok jó tulajdonságod van. De az a kérdés, hogy meddig tartható fenn ez az állapot...
2014. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!