Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi összetört szívű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi összetört szívű és önbizalom hiányos fiatal! Mi lesz veletek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
hát igen, nem fest túl rózsásan a helyzet. egyetértek.
2014. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 ASOT ***** válasza:
95%
Nyugi szünet van most a sulikban.
2014. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Itt a tinik fele 40 éves perverz állat.
2014. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
nyugi, én nekem biztos jövőm van, jól kereső mérnökként biztos tapadni fog rám majd egy két pénzéhes csaj :)
2014. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Semmi különös,ameddig bírom lelkileg addig csinálom tovább ezt a f*s életet.Ha már nem,akkor meg megteszem a kellő lépéseket...

23/F

2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 KnightBalazs ***** válasza:
85%
Nanana!!! Álljon meg a menet. 14 éves vagyok és a hétvégén vágtam ki egy 4 méteres diófát baltával és fűrésszel. Bizok magamban, tökéletesnek látom magam, van egy lány aki tetszik és pontosan tudom hogy fogom meghodítani és semmi lelki biszem-ba.zomom nincs. Szóval van kivétel ;)
2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
# 5 boldog, szeretetteljes kapcsolatoknak nézel elébe
2014. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én már nem! :3 De nem... Nem jött össze senkivel eddig. Viszont pont ez benne a jó.
2014. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Az írásából úgy veszem ki hogy ön felnőtt.

Egy válasz rá,nézzen szét a felnőttek körében.És azért van ennyi mert még a szüleikkel sem kommunikálnak,csak sajnáltatják magukat,ezt úgy is értem hogy nincs felnőtt példa akit követhetnek,így teljesen össze vannak zavarodva,az érzelmeik írányítják őket.

Amíg a felnőttek helyre nem állnak,addig a fiatalság se.És így a kérdésre válaszolva.El fognak mégjobban veszni!!!

2014. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
szellemi fogyatékosok sajnos
2014. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!