Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért a férfit hibáztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért a férfit hibáztatja mindig mindenért?

Figyelt kérdés

Sok itt kommentelőtől is látom, hogy akármi van, mindig kihozzák, hogy a férfi a hibás.

Mikre értem:


- a férfi smucig disznó, ha felezni akarja később a számlát, és nem viszi el a barátnőjét ingyen ide-oda-amoda


- ha tényleg véletlen besikerül a baba, és a férfi nem akarja, akkor milyen szemét, hogy elvenne egy életet


- ha a nő átveri a férjét (kiszúrja a gumit, nem szedi a tablettát), és így teherbe esik, akkor milyen szemét a férfi, hogy lelép


- ha fizet gyerektartást, akkor miért nem ad még többet


- ha a nő szül gyereket, de utána nem akar dolgozni már, akkor milyen smucig balek a férfi, hogy képes eltartani egy ingyenélőt


- ha viszont nem akarja eltartani egy idő után, akkor is őt titulálja sok nő önző disznónak, mert mi az, hogy egyedül hagy egy anyukát


- ha a férfinek fontos az anyja például, akkor milyne puphap..cs, anyucipici kisfia, ha nem fontos, akkor milyen érzéketlen tapló


stb.


Nem provokálásnak szánom a kérdést, de nőként én ezt komolyan nem értem. Sok itt kommentelő nőtől is ezt olvasom, látom, és ismerősi körben is van ilyen. Akármi van, mindig sikerül a férfit kihozni szánalmas baleknak.

Miért ilyen sok nő?


Az ilyenekre is értem, aki válás után a férjéből kíván megélni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__36..


Komolyan nem értem ezeket.


Miért csinálják ezt? Miért van sok ilyen? ismertek ilyeneket?



2014. aug. 9. 09:22
1 2 3
 1/21 Flash! válasza:
68%
Én meg azt nem értem (ha már ez egy ilyen kérdés),hogy míért van az ,hogy míg egy férfi többnyire egyenesen, nem gerinctelenül viselkedve kidobja a nőt ha úgy látja jobbnak, addig a nőknek nem derogál egyszerre 2 vagy még több férfit hülyíteni szimultán és elhezitálgatni, hogy vajon melyikkel járnátok jobban.Kedves hölgyeim 90+akárhány %-otok sajnos egy k**** ez tény, arról már nem is beszélve hogy kib@**ottul szerelmesek tudtok lenni, aztán jön egy másik szép új bmw-vel és vége a nagy szerelemnek de persze a pasi változott meg így tök jogos ,hogy elhagytátok, van kit ócsárolni a barátnőkkel, a lelkiismeretetek pedig tiszta, mindenki jól járt, csak az az idióta nem...
2014. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
első. De tanultál belőle.. Köszönd meg neki! :D
2014. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

A kedvencemet kihagytad!


1. Ha a férfi csalja meg a nőt, a férfi a hibás mert egy szemét mocskos disznó, aki nem bírt a farkával, stb.


2. Ha a nő csalja meg a férfit, akkor is a férfi a hibás, mert biztos elhanyagolta otthon, nem tekintett már rá nőként, nem kapott szeretetet a nő, ezért fordult máshoz.

2014. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon köszönöm Kedves Kérdező, hogy ezt így csokorba foglaltad:). Engem is nagyon érdekel ez a témakör, így mindig rá fogok erre a kérdésre nézni, mert kíváncsi vagyok a válaszokra.

Az a legveszélyesebb, ha a nő kedves anyukája ehhez asszisztál, akkor a hapsinak vége...

Sokan elfelejtik:

1, mindenki felelős a tettéért, akár jó, akár rossz;

2, egy kapcsolatban "nem lehet egyedül tangózni".

2014. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

# 4

En meg azt elvezem a legjobban amikor gyereket csinalnak a palimadarnak, hogy hatha ezzel magukhoz tudjak lancolni, a vegen meg cumizas. Ez a legjobb:D

2014. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Azért azt tegyük hozzá hogy akik itt GYK-n kérdezősködnek azok csak egy töredéke az összes magyar emberhez képest akik lássunk csak csodát, problémamegoldóak, viszonylag boldogok és vannak ugyan gondjaik de megoldják őket. Ide inkább csak sérült (akár lelkileg) emberek írnak (legalábbis 90% ban szerintem) akiknek vagy nincs kivel kibeszélni a problémáikat, vagy önértékelési gondjaik vannak és más, vad idegen emberek véleményére alapoznak( igen alapoznak, mert elolvassa a kérdésére a kapott választ, az már a kis fejecskéjében megragad és akár tudat alatt is, de befolyásolja a döntésében). A mai világban meg a nő egy roha..t ge..i lény. 2 szer is megcsaltak, tudom tudom, biztos az én hibám volt! De lássuk be a média és társai a nőket nagyon megváltoztatja, legalábbis a legtöbbet, nem mind!
2014. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Tetszik, nem tetszik, a kérdezőnek ebben teljesen igaza van. Az a baj ezzel, hogy a mai világban sok nőnek csak elvárásai vannak, de nyújtani úgymond semmit sem tud cserébe. Az ilyen szenny női magazinok is ezt sulykolják a nőkbe: "Ha nem az igazi, nem hordoz a tenyerén, akkor dobd ki, hagyd el, légy boldog mással" stb. Az meg inkább emberi ostobaság, és primitívség, hogy válás után valaki az exe legombolásából akar megélni, ennél szánalmasabb nemigen van.


Nekem abszolút "kedvenc" a "fiúknak így-úgy kéne változni", meg a megcsalásos téma.

Különösen az első bosszant. Nem egyszer olvastam, hogy a lányok/nők mennyire ajnározzák például a sorkatonaságot, hogy minden fiút oda kéne küldeni, meg kár hogy nincs, blablabla. Most az egy dolog, hogy ők nagylelkűen feláldoznának a fiúk életéből kb 1-2 évet megkérdezés nélkül, de azzal az ég világon semmi problémájuk nincs, hogy pl a mai lányok 60-70%a egy rántottát nem tud normálisan elkészíteni, és sok 18-20 éves már úgy le van élve, mint egy 40 éves. Ha ők elvárják a saját szájízük szerinti változást, akkor miért bunkóság ezt tőlük is elvárni? Erre szoktam mondani, hogy oké, sorkatonaság, cserébe a lányokat meg 1 éves háztartástanfolyamra küldeném. Mosás, varrás, főzés, takarítás, stb, és nem utolsósorban erkölcs. Valamit valamiért. Persze ilyenkor szokott jönni a háborgás, meg a kifogások tömkelege. Igazából szerintem undorító az a mentalitás, hogy "a másiknak kötelező megváltozni az én kedvemért, de engem ne változtasson meg senki, mert engem így kell elfogadni".


A megcsalásos téma meg megér egy külön misét. Akik azzal indokolják, hogy megcsalták a férjüket/párjukat, hogy "nem érdeklik az érzelmeim, problémáim, nem törődik velem", azok nem is veszik a fáradtságot, hogy leüljenek megbeszélni a dolgot, nem mondják el a problémájukat, mert "majd úgyis rájön", és könnyebb nekik mással lefeküdni, mint megbeszélni a helyzetet. Akiket emiatt dobtak ki, fikarcnyit sem tudom sajnálni.


Lehet, hogy túl nyersen fogalmaztam, de azért van egy határ, amit sokan nem vesznek észre.

2014. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

# 7

ZSENIALIS amit a mondasz, ezt le is mentettem!

2014. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen egyetértek!! Bár nő vagyok.
2014. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 laszlo racz ***** válasza:
30%
Mert sokszor nem normalissak a bolondok.
2014. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!