Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hibáztatja abnőm magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hibáztatja abnőm magát mindenért?

Figyelt kérdés

a léyneg h a bnőm sznte minidg magát hibáztatja mindenért, pl h megcsaltam én hülye, bár csók volt tudom h ez is nagy fájdalmat okoztam neki,és ah csak lehet vissza akarok szerezni a bizalmát, de nem ez a léyneg hanem h a megcsalás miatt is magát hibáztatta:S aztán azért is h most nekem urológushoz kell mennem :S mert vmi baj van valószínű herevisszér és akkor is azt mondta h lehet h ő ütött meg engem vmikor és h azért fáj odalent de nem ő volt és nemtom h miért hibáztatja magát amikor nem is ő a hibás, sztetek miért?



(lécci normális válaszokat, és kort + nemet is lécci)


2010. júl. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

önbizalomhiány? mártír típus?


28/N

2010. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

szia én 20 éves lány vagyok és ez tök normális hogy magát hibáztatja mert engem is csaltak meg...szintén csak csók ami nem nagy dolog de mi akkoris elkezdünk gondolkodni rajta hogy vajon miért?hogy kevés vagyok neki meg nem nézek ki elég jól stb.....szerintem a lányok többsége így gondolkodik szoval bizonyítsd be neki hogy ő kell neked.

sok sikert

2010. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem önbizalom hiányos és enm is mártír típus
2010. júl. 27. 13:23
 4/6 A kérdező kommentje:
de enm csak megcsalás miatt volt iylen hanem más miatt is, pl írtam h amiatt h orvoshoz kell mennem:S
2010. júl. 27. 13:30
 5/6 A kérdező kommentje:
a megcsalást illetően viszont igazad van mert én is a helyében magamat hibáztattam volna ha megcsal.
2010. júl. 27. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló képpen gondolkodtam mikor a barátom meg csalt ezek után mindent ami vele történt magamra vettem hogy csak is miattam van.Majd elmúlik és elhalványodik benne hogy megcsaltad idővel könyebb lesz.

18L

2010. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!