Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megteszem ezt ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megteszem ezt ugyanolyan r. ohadék leszek, mint ő?

Figyelt kérdés

Nagyon megalázott az exem, kihasznált, teljesen kikészített, úgy átvert, ahogy sosem érdemeltem meg, mert mindig hűséges voltam hozzá és szerettem.

Most fűzöget egy csajt, akibe elvileg szerelmes, de a lánynak van barátja. Kb tönkre akarja tenni a kapcsolatukat, nyomul a lányra, hazakíséri, és azt mondta,hogy hamarosan úgyis megszerezni magának, nem érdekeli az a szerencsétlen srác sem.

Szóljak a pasinak? Annyira utálom az ilyen gerinctelen dolgot és végre fájdalmat tudnék neki okozni, ellenben nem akarok olyan ember lenni,mint ő..


Ti mit tennétek?


2014. aug. 9. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteném az exet és keresnék egy olyan pasit, amilyet megérdemlek.
2014. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jóban rosszban vele voltam, éveken keresztül..

Annyira nem érdemeltem meg amit velem tett, jól esne, ha neki is fájna, mert egyébként egy érzéketlen kö.csög lett a kapcsolatunk végére.

2014. aug. 9. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólj.
2014. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem sülyednék le a szintjére, lépj tovább
2014. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És attól, hogy ezután aláteszel, attól fog változni a helyzet? Attól meg nem történtté tehető, amit veled csinált? Mert szerintem nem. És hogy jobban fogod-e érezni magad, ha visszaadsz neki valami negatívat? Lehet, de nem biztos. Sőt, azt éred el vele, hogy gyerekes leszel, gyerekesen viselkedsz, plusz még ez miatt a lehetőségét sem adod meg, hogy túllépj rajta. Márpedig túl kell rajta lépni. Ameddig foglalkozol vele, addig elveszed az esélyét annak, hogy találj magadnak valakit, aki viszont szeret téged és legalább annyira fog becsülni téged, mint ahogy te őt.

Lépj tovább.

Én innentől fogva nem foglalkoznék se vele, se a magánéletével vagy hogy másokkal hogy viselkedik. Az már a mások élete, amit mindenki úgy él, ahogy akar. Én azon lennék, hogy minél előbb elfelejtsem.

2014. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elfelejteni el fogom, mert gyűlölöm szívemből, szóval ez a kis szemétség nem változtatna ezen.
2014. aug. 9. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megmondanám a pasinak, hogy nyomulnak a barátnõjére. Ezt akkor is megtenném ha nem az exem lenne rákattanva a csajra. Fordított helyzetben nekem jól esne ha valaki figyelmeztetne, hogy egy lány rámászott a páromra. Nem tartom aljas és gyerekes dolognak amúgy.

L

2014. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!