Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mit tehetnék ez ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tehetnék ez ellen, mert kb megőrülök?

Figyelt kérdés
Mindig is ragaszkodó típus voltam, egyszerűen nem bírom ha nem beszélek a barátnőmmel. Most pl. nyaral Balatonon a családjával és egyszerűen nem találom a helyem feszült és ideges vagyok, egész nap kb megőrülök, hogy mi van vele mit csinál.. pedig bízok benne. Félek, hogy "meg folytom" mert ha kérdezek valamit ha felhív (mert többször felszokott) úgy jön le neki, h mindenről tudni akarok stb.. Pedig én tényleg nem akarok ilyen lenni de egyszerűen nem tudok engedni... Tanácstalan vagyok. Kérem Segítsetek! 20/F
2014. aug. 9. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy megbízol benne, csak annyira szereted, hogy nem érzed jól magad nélküle, az igazságnál nem tudok jobbat. ;) Remélem segítettem! :)
2014. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan ilyen emberek vannak.... Szerintem meg maradj nyugton és ne fetrengj.
2014. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Probálj uralkodni magadon, az én barátom is ennyire ragaszkodó és minden jó lenne, de nem birom elviselni, ha valaki ennyire rámtapad, inkább elküldöm. Pedig ha nem lenne ragaszkodó akkor minden rendben lenne, engem megfojt valaki a ragaszkodásával. De vannak olyan lányok akiknek viszont ez tetszik, ugyhogy engem ne vegyél alapul, én elküldenélek, devan aki meg örül neki, ha a barátja éjjel-nappal keresi, aggodik érte..
2014. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam de ez miatt majd nem ki dobott igy vissza vettem a dologbol vigyázz vele mert egyszer megunja és kirak
2014. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 20 éves vagyok, én pontosan ilyen. Rájöttem hogy nem tudom magam lekötni semmivel, így most is el fogok menni dolgozni és attól jobb lesz. Azt nem mondom hogy utána nem fog a fejembe járni a gondolat, de tényleg jobb nem erőszakosnak lenni, és "tapadónak". Hidd el, ez még mindig jobb mintha emiatt hagyna ott...

Egyébként ez átmeneti állapot, majd elmúlik. Gondolom még nagyon a kapcsolat elején lehettek.

2014. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Természetes dolog, hogy nagyon kötődsz a barátnődhöz, de próbálj ellazulni, nézz valami sorozatot, vagy csinálj valamit ami tereli a gondolataidat, és ne filózz ezen. :)
2014. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolatnak olyannak kell lennie, hogy jól érezzük egymással egymást, és azért legyenek külön programok-barátok is, hobbik, elfoglaltságok, legyen azért egy kis magánszféránk is. Ha a barátom elmegy buliba vagy nélkülem nyaralni, akkor én örüljek ennek, és örüljek ha jól érzi magát és max. megkérdezem a végén, hogy milyen volt, milyen élményei vannak. De ugyanakkor ez forditva is igy müködjön. Az ilyen társhoz örömmel megy az ember, de ha jön az állandó gyanusitgatással, kombinál, már a végén hazudnom kell neki, hogy nem is láttam a régi ismerősömet, mert akkor féltékenységi rohamot kap, akkor inkább én elküldöm azt a fiút. Nekem olyan társ kell, hogy még azt is eltudjam neki mesélni, ha a régi barátommal beszélgettem és mit és utána ne azt kapjam meg, hogy én még mindig szerelmes vagyok bele, mert ezektől a dolgoktól már rosszul vagyok és már semmi türéshatárom nincs, ha valaki korlátozni akar.
2014. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem jobb ha nem "fojtod" meg! Nem mondom, hogy ne keresd míg nyaral, mert egy egészséges kapcsolatban normális, hogy tudni szeretnénk mi van a másikkal, de egy határt azért ne lépj túl...


Ex barátnőmmel is ez volt a probléma, napi szinten 2-3 órát beszéltünk telefonon, és Fb-re sem tudtam felmenni, mert rögtön írt, és nem szabadultam tőle fél óráig... Hétvégéim abból álltak, hogy vele kellett foglalkoznom.

Elmentem nyaralni(külföldre), 1 hét alatt 40 eurót költöttem csak a telefonálásra, mert neki nem volt elég, hogy SMS-be megírom néhány mondatba, hogy jól vagyok, és nem értette meg, hogy kib.szott drága onnan telefonálni...


Lehet hogy te úgy látod, hogy amit teszel, azt csak szeretetből teszed, de a másik fél nem biztos, hogy ugyan így éli meg.

2014. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 13:10-es. Igen még mondhatni friss a kapcsolat.

és köszönöm mindenkinek a választ, mindent megteszek ezügyben!!

2014. aug. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!