Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenységem ellen? Tiszta gáz vagyok. Megőrülök, vajon szeret?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyon féltékeny típus vagyok:(

A barátommal nemrég vakvágányra tettük a kapcsolatunkat, éppen miattam... de tegnap újrakezdtük.

De sokszor kutakodok a telefonjában, ideges vagyok ha nem hív, és mindig kémkedek, hogy nincs-e más valakije.

Egyszerűen megőrülök ettől a féltékenységtől.

Nem tudok uralkodni magamon, sokszor annyira rágörcsölök, hogy egész nap nem eszek semmit stb.

Nagyon rossz, sokszor vitáztunk már azért mert nem hiszek neki, és neki ez nagyon fáj, hogy bizalmatlan vagyok.

Pedig én vagyok a háttér a telefonján, és ugy vagyok benne a telefonkönyvében, hogy "Tündérem(L)"

De mindig beleolvasok az sms-eibe, megnézem a telokönyvét:S És tegnap is találtam egy sms-t aminek nem tudtam az előzményét, csak csajokról volt szó benne, egyik haverjának küldte és totál kiakadtam...

Még a csajokat is számonkérem tőle, h h ki kicsoda a telefonykönyvbe:S DE elviseli, nem mérges érte.


2010. aug. 22. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem lehet sokat tenni csak próbálj uralkodni magadon visszavenni egy kicsit vagy sokat:P és bízzál meg a párod van mert az a legfontosabb dolog nem kell így ki akadni ennyi kis apróságon ne hidd hogy van más valakije...
2010. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyu

Épp most láttam a barátodat a siófoki strandon egy bombázóval.

Nem lesz ez így jó, nézz utána.

2010. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és figyelj lehet hogy szeret de az is már nem akarlak megbántani de lehet hogy nem bír elhagyni fél hogy nagyon kiakadsz majd:/ de szerintem még szeret csak a végén már sok lesz ez neki hidd el:)
2010. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

amikor szakítottam vele kb 1hónapja futott utánam, orditottam vele... elhordtam mindennek de nem adta fel, rózsát hozott, keresett, hívott...

Szerintem ha le akart volna lépni akkor ebben az 1hónapban bőven megtehette volna.

2010. aug. 22. 12:45
 5/11 A kérdező kommentje:

ma reggel amikor felkeltem engem nézett:)

és mondta hogy "Ha a szemedbe nézek minden más megszűnik. Olyan szép vagy" És este amikor már majdnem aludtam még megsimitotta az arcomat és hallottam hogy mondja "Hercegnőm" és adott egy puszit a homlokomra:)

2010. aug. 22. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:

szánalmas kis utolsó csitri vagy

adj hálát, hogy ilyen barátod van én már régen kib4sztlak volna de drukkolok neki hogy megjöjjön az esze és ő is megtegye ;)

2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azzal vagyok szánalmas csitri, hogy félek hogy megcsal és nem akarom elveszíteni?? Még jó hogy te ilyen önbizalom teljes vagy
2010. aug. 22. 13:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Térj észhez vagy elfog hagyni idővel hidd el:)
2010. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hogyan kontrolláljam magam??? És mit tegyek hogy ne hagyjon el vagy ne csaljon meg???
2010. aug. 22. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene semmit sem tenni.Ha a párod rádilyeszt azzal hogy fejezd már be a féltékenykedést különben elhagy,akkor majd visszafogod magad
2010. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!