Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta csókolóztam valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta csókolóztam valaki mással, azóta jobban szeretem a barátomat. Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam, de megcsaltam a barátomat. Csókolóztam egy fiúval, aki után 4 évig epekedtem és most "lehetőségem" nyílt rá. Épp a nagyon veszekedős időszakunkban voltunk a barátommal és azt hittem, hogy most egy kis "szórakozás" jót tesz majd.

Őszintén szólva furcsa, de nem érzek bűntudatot. Ki kellett próbálnom azzal a fiúval.


De azóta mintha jobban kötődnék a barátomhoz. Jobban szeretem, jobban hiányzik.

Miért van ez szerintetek?


Kérlek szépen titeket ne a megcsalással kapcsolatban írjatok negatív kritikát. Az az én dolgom.

Előre is köszönöm!


2014. aug. 9. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

"Kérlek szépen titeket ne a megcsalással kapcsolatban írjatok negatív kritikát. Az az én dolgom. "


Jó, akkor mással kapcsolatban írok. Azért érzed így, mert rengeteg komplexusod és megfelelési kényszered van. Az egód pedig igy jusztifikálja a vágyaid.

2014. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem erre a kérdésre túl sok pozitívumot nem fogsz kapni szerintem nagyon csúnya szórakozás dolog volt a részedről

azt viszont hogy jobban kötődsz hozzá én arra fognám hogy megijedtél hogy elveszíted vagy megjelent a fejedbe az a gondolat hogy elveszíted mert ő valaki mással csinálja ugyan ezt

egy biztos ha nem mondod el neki akkor megcseszheted hogy kötődsz hozzá mert előbb utóbb úgyis kiderül és ha később mondod el vagy valaki mástól tudja meg akkor abból nagy balhé lesz és semmit nem ér hogy kötődsz hozzá

ha most elmondod neki annyival megúszod hogy pár napig durcázik vagy ha olyan mint én akkor csak pár óráig (bár a csók az egyetlen dolog ami ha megtörténne telibe sz@rnám mennyire szeret és kötődik hozzám ha egyszer megtörtént újra megfog és ha újra megfog megfog valami más is)

2014. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek szépen titeket ne a megcsalással kapcsolatban írjatok negatív kritikát. Az az én dolgom.

Előre is köszönöm!"


Az meg a mi dolgunk, hogy mivel kapcsolatban hogy vélekedünk! Kiírtad a kérdést, most pedig fogd be a pofid, és viseld hülyeséged következményeit! Ez is hozzátartozik! Ha szerencséd van, talán segítséget is kaphatsz!

2014. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az idézett mondatommal csak annyit akartam elérni, hogy a kérdésre válaszoljatok..


Köszönöm!

2014. aug. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!