Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a legjobbnak hitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a legjobbnak hitt haverom már nem kér belöllem. Ti mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Tényleg csak barátság van köztünk bár én csaj vagyok ő hapsi.Nagyon mély barátság volt köztünk.Mintha testvérek lettünk volna.Aztán egyre elutasítobb lett.Ha problémája akadt rákérdeztem akar e beszélni rólla, de elutasítot.Nagyon rosszul esik.Szerintetek van értelme így fenn tartani egy barátságot?
2010. jan. 12. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jöttél össze valakivel?
2010. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a helyzetem, csak fordítva. :S Elég szar érzés, én megértelek. Szerintem tegyél meg mindent az ügy érdekében, beszélj vele erről.
2010. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem hiszek a fiú lány barátságban...
2010. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ,hogy most már én sem:(Végtelenül szomorú vagyok.Köszönöm hogy válaszoltatok.

Arven

2010. jan. 13. 00:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Két kérdésem lenne, utána majd magyarázom is őket

-Nem jöttél össze valakivel?

-kor?

2010. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed.Nem senkim sincs.Már nem vagyok annyira tini és ő sem.30 felett járunk.
2010. jan. 13. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsen értelme!!!
2010. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is a szitu,már írtam erről egy másik kérdéshez,lényeg: együtt nőttünk fel,pisis korunk óta "együtt voltunk",,és amikor egy hozzá nem illő lány elcsavarta a fejét,elhidegült tőlem és lezüllött..

Lehet,hogy van valakije,el kell engedned,szerintem.. :)

Nekem azóta lány barátaim vannak,hiányzik de nem tudok mit csinálni..

2010. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!